Reklama

Reklama

Herzigová pokazała zdjęcie z Valentino

W latach 90. nazwisko Evy Herzigovej przewijało się dosłownie wszędzie. Piękna blondynka należała do elitarnego grona supermodelek. Dziewczyny święciły triumfy nie tylko na wybiegu, ale także w branżowej prasie, telewizji i w teledyskach.

Evę ogłoszono nawet Marilyn Monroe lat 90. Modelka pozowała m.in. do kalendarza Pirelli, reklamowała dom mody Givenchy i luksusową markę bieliźniarską Victoria’s Secret.

Reklama

W 2007 roku Herzigová ogłosiła, że kończy karierę modelki i zamierza skupić się na aktorstwie. Do tej pory zdarza jej się grać w filmach, ale niestety bez większych sukcesów.

Prywatnie modelka związana jest z włoskim biznesmenem - Gregorio Marsiajem. Para ma trzech synów. Herzigová nie zrezygnowała także z pracy w branży fashion. Obecnie jest ambasadorką firmy DIOR.

Ostatnio na swoim Instagramie podzieliła się zdjęciem z gali American Academy of Achievements. Pozuje na nim z Valentino Garavanim - założycielem prestiżowego domu mody Valnetino.

Projektant ma już 85 lat, ale wciąż pozostaje aktywny zawodowo. Pojawia się również na branżowych imprezach. Niestety, ząb czasu mocno odcisnął się na twarzy mistrza. Możemy tylko przypuszczać, że udział w tym miały też liczne operacje plastyczne. Natomiast 44-letnia Herzigová wciąż zachwyca promiennym wyglądem.

Co myślicie o zdjęciu modelki i projektanta?

Dowiedz się więcej na temat: Eva Herzigova

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje