Reklama

Reklama

Ich plan B

Nasze gwiazdy mają sposoby na kryzys. I nie czekają na nowe propozycje z założonymi rękoma. Jak zarabiają? Ostatnio na modzie. Cóż, gdzie show, tam i biznes...

Ekonomiści nie mają wątpliwości - ożywienie w gospodarce czeka nas dopiero w 2015 roku. Bardziej obrotne gwiazdy szukają więc sposobów, by przetrwać recesję. Okazuje się, że najlepszym pomysłem na walkę z kryzysem nie jest już własna restauracja ani teatr (za duże inwestycje), ale moda. Celebryci zaskakująco zgodnie wzięli się za projektowanie. Jedni mają nowe pomysły na spodnie dla przedszkolaków, innych inspirują suknie wieczorowe. A jeszcze innych - śpioszki i kocyki. Dziś z metką "zaprojektowane przez gwiazdę" znajdziemy i seksowne legginsy, i stylowe kapelusze. Choć nie wszystkie projektujące gwiazdy mają szansę podbić świat high fashion, to sukces finansowy jest wysoce prawdopodobny. A przecież o to przede wszystkim chodzi, prawda?

Reklama

Kasia i Czesław projektują dla dzieci

Zarówno Katarzyna Skrzynecka (42) jak i Czesław Mozil (33) Dobrze wierzą, że moda dziecięca to doskonały (i ponadczasowy) przepis na sukces. Czesław projektuje undergroundowe bluzy (za 150 zł) i spodnie dla dzieci pod nazwą Czesiociuch. Z kolei Kasia przy współpracy z firmą Peticado stworzyła linię uroczych akcesoriów dla maluchów.

Roma otworzyła komis

Na początku roku Roma Gąsiorowska (32) otworzyła szkołę aktorską. Zachęcona sukcesem, w tym samym budynku uruchomiła jeszcze kawiarnię i... komis. Aktorka sprzedaje tam obrazy i ubrania: w tym zaprojektowane przez siebie sukienki.

Maciek zarabia na ubieraniu dziewczyn

W zeszłym roku Maciej Musiał (18) odkrył swoje nowe powołanie. Pokochał modę i zaczął pokazywać się na branżowych imprezach. Czemu by na tym nie zarobić? Idol nastolatek wpadł na pomysł, by współprojektować ubrania dla fanek. Na stronie Yummy Bear znajdziemy modne bluzy, seksowne T-shirty i legginsy (za 119 zł).

Maja i Aleksandra wyprzedają swoją garderobę

Mai Sablewskiej (32) i Aleksandrze Kwaśniewskiej (32) inwencji nie brakuje! Obrotne celebrytki wpadły na pomysł, by sprzedawać swoje używane ubrania i buty na portalu LaModa.pl. - Za uzbierane w ten sposób pieniądze kupię sobie wymarzoną kurtkę - przekonuje Maja. - Ja również zrobiłam porządek w mojej szafie. Dodatkowo zachęciła mnie do tego przeprowadzka - tłumaczy Aleksandra.

Monika Kowalczyk


Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy