Jacek z „Królowych życia” już tak nie wygląda. Pokazał „pożegnalne zdjęcie”

Jacek Wójcik, przyjaciel Dagmary Kaźmierskiej z programu "Królowe życia", dzięki swojemu nietuzinkowemu poczuciu humoru i pogodnemu usposobieniu zyskał szerokie grono fanów. Jego poczynania wciąż śledzi rzesza internautów. W ostatnim czasie mężczyzna przeszedł jednak metamorfozę. Podzielił się „pożegnalnym zdjęciem”.

Jacek Wójcik jest jednym z bohaterów programu "Królowe życia"
Jacek Wójcik jest jednym z bohaterów programu "Królowe życia"screenInstagram

Program "Królowe życia" był jednym z najpopularniejszych, realizowanych przez telewizję TTV. Bohaterowie, z których wielu jest dziś celebrytami, budzą ogromną sympatię widzów. Mimo iż show nie ma już w ramówce stacji, fani nadal chętnie śledzą losy swoich ulubionych postaci w internecie.

Jacek z "Królowych życia" przeszedł metamorfozę. Już tak nie wygląda

Jednym z bohaterów programu "Królowe życia" był Jacek Wójcik - przyjaciel Dagmary Kaźmierskiej. Mimo iż mężczyzna nie był głównym uczestnikiem show, szybko zyskał sporą rzeszę wiernych fanów. Widzowie pokochali jego nietuzinkowe poczucie humoru oraz niezwykle pogodne usposobienie. Mężczyzna dał się poznać jako szczery i towarzyski człowiek, który nie lubi owijać w bawełnę.

Jacek Wójcik towarzyszył swojej przyjaciółce w niejednej sytuacji, będąc dla niej ogromnym wsparciem. Ten fakt docenili również internauci, którzy obecnie z chęcią śledzą jego poczynania. Przyjaciel Dagmary Kaźmierskiej jest niezwykle aktywny w mediach społecznościowych, dzieląc się z fanami szczegółami ze swojego życia prywatnego. Jego konto na Instagramie obserwuje ponad 300 tys. użytkowników.

Jacek Wójcik pokazał "pożegnalne zdjęcie". Czas na zmiany?

Kilkanaście dni temu Jacek Wójcik pytał swoich fanów czy powinien zmienić coś w swoim wyglądzie. Miał na myśli brodę, którą zapuszczał od dłuższego czasu.

Lepszy łysy czy brodaty? Zapuszczać czy golić, dajcie znać, bo swędzi i się łamię
tłumaczył swoim fanom.

Większość internautów była zgodna, doradzając mężczyźnie, aby pozbył się zarostu. Fani argumentowali to faktem, iż "broda dodaje lat". Tymczasem Jacek Wójcik postanowił zagęścić zarost. Jak się okazało, "zagęszczacz" był farbą do włosów.

Teraz mężczyzna podjął ostateczną decyzję. Wkrótce po zaroście ma już nie być śladu.

Dałem brodzie ostatnią szansę, nasmarowałem niby najlepszą odżywką i dalej nie puściła, za to kolor (...) trzyma. Tak że to już pożegnalne zdjęcie i wracam do gładkiej mordy
napisał pod zdjęciem.
Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 26: Anna CieślakINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas