Reklama

Reklama

Przerażająca wizja wróżbity Macieja. To czeka nas już niebawem

Wróżbita Maciej od kilku lat niezmiennie przepowiada przyszłość, wróżąc z kart tarota i z run. W jego przepowiednie wierzy spora rzesza ludzi. Wróżbita nie ma dla nas jednak dobrych wiadomości. Podzielił się przerażającą wizją, która ma się spełnić już niebawem.

Maciej Skrzątek, czyli wróżbita Maciej, określa siebie jako lekarza duszy. "Według nauk numerologii jestem obecnie w produktywnym cyklu życia o liczbie 9. Chyba nie ma lepszej wibracji numerologicznej na dar, który posiadam i który został dany mi od Boga. Tak, od Boga" - pisze na swojej stronie internetowej.

Wróżbita od kilku lat systematycznie dzieli się z internautami swoimi wizjami. Najnowsza zatrważa. Przerażające zdarzenia są dopiero przed nami. Szczegółami podzielił się w wywiadzie z dziennikarzem serwisu pomponik.pl.

Zobacz również: Wróżbita Maciej ostrzega Polaków. Miał przerażającą wizję niedalekiej przyszłości. "To stanie się dla ludzkości przekleństwem"

Reklama

Wróżbita Maciej miał przerażającą wizję. Wkrótce ma się spełnić

Wróżbita Maciej swoją przygodę z wróżeniem rozpoczął w wieku 18 lat. Fascynacja tym zajęciem pojawiła się u niego tuż po wizycie u wróżki. Nie mógł uwierzyć w to, że w kartach ktoś widzi jego życie. Niedługo później otrzymał w prezencie tarota. Jak opisuje, świat magii pozostał z nim do dziś.

Wieść o jego wróżbach miała szybko roznieść się pocztą pantoflową. Po dwóch latach do wróżbity zaczęli przyjeżdżać ludzie z całej Polski. W 2005 roku zaczęła się jego przygoda w wielkim świecie. Rozpoczął wówczas współpracę przy ezoterycznym serwisie internetowym, aby po kilku latach pojawić się w telewizji.

Jak jednak przyznaje, dziś nie chce być odbierany jako celebrytka, gdyż nigdy się za niego nie uważał. Niezmiennie pozostaje jednak w kontakcie z internautami, systematycznie dostarczając im kolejnych wizji. Jego najnowsza wizja przeraża. Wróżbita ostrzega przed ufaniem technologii i zawierzaniu naukowcom. Podkreśla, że to, co obecnie wydaje nam się niezwykle wygodne, wkrótce "stanie się dla ludzkości przekleństwem".

Zobacz również: Krzysztof Jackowski zapowiada wielki krach i upadek rządu PiS

Wróżbita Maciej o przyszłości: wkrótce czeka nas coś przerażającego

Jak dodaje, w 2026 roku Uran przejdzie do znaku Bliźniąt. Astrolodzy twierdzą, iż wówczas na świecie pojawią się latające samochody. "Najbliższe lata przyniosą niesamowity technologiczny przełom" - dodaje wróżbita Maciej.

Niebezpieczeństwo dla ludzkości niesie również rozwój sztucznej inteligencji. Wróżbita Maciej ostrzega, że wraz z nim zaniknie spora część zawodów. Pracę ludzkich rąk zastąpią maszyny.

Zobacz również: Wojcech Glanc przepowiedział to już w marcu! Niesamowita wizja jasnowidza!

Wizja wróżbity Macieja: co oznacza Saturn w znaku Wodnika?

Saturn przebywa w jednym znaku zodiaku około trzech lat. Kiedy miało to miejsce poprzednio świat został okablowany, a Internet stał się globalny. W znaku Wodnika znajduje się od 22 marca 2020 roku

Wodnik w astrologii oznacza wolność i niezależność. Saturn natomiast symbolizuje narzucenie i ograniczenie jednocześnie. Co to znaczy?

Zdaniem wróżbity Saturn oznacza niesamowity rozwój technologii, a nawet sztucznej inteligencji. Co więcej, to planeta bez ograniczeń i skrępowania, oznaczająca reżim. Możemy stać się świadkami groźnych i nowych rzeczy, narzuconych masom ludzkim.

Zobacz również: Przerażająca przepowiednia Baby Wangi. Tak się spełnia?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Wróżbita Maciej | przepowiednia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy