Reklama

Reklama

Jessica Ziółek zaskoczyła luźną stylizacją

W środowy wieczór, 20 września odbyła się gala Kobieta Roku Glamour 2017. Na ściance podziwiać mogliśmy gwiazdy i celebrytki w stylizacjach, które na długo zapadną nam w pamięć. Posągowo piękna Edyta Zając postawiła na biały kombinezon, Julia Wieniawa założyła złotą suknię przypominającą zasłonę, a Natalia Nykiel różowy falbianiasty kombinezon z czerwoną siateczką. Sporo kontrowersji wzbudziła stylizacja Jessiki Ziółek.

Partnerka Arkadiusza Milika znana jest ze swojej miłości do mody. Obecnie przebywa w Mediolanie, gdzie podczas Fashion Week Milano zbiera inspiracje do kolejnych stylizacji. Ta ostatnia, zebrała bowiem mieszane recenzje...

Jessica zdecydowała się na wzorzysty płaszcz z futerkiem, do którego dobrała czarne dodatki, w tym torebkę Guess. Fani zareagowali entuzjastycznie chwaląc odwagę i wyczucie stylu Jessiki. Pojawiły się jednak głosy, że partnerka piłkarza wyglądała co najmniej dziwnie i na tle żony Kuby Rzeźniczaka, pięknej Edyty Zając, wypadła naprawdę blado.

Reklama

Naszą uwagę zwróciła jednak sylwetka Jessiki i szczupła, sprawiająca wrażenie zmęczonej, twarz. Nie sądzicie, że sporo schudła?

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy