Jessica Ziółek zaskoczyła luźną stylizacją

W środowy wieczór, 20 września odbyła się gala Kobieta Roku Glamour 2017. Na ściance podziwiać mogliśmy gwiazdy i celebrytki w stylizacjach, które na długo zapadną nam w pamięć. Posągowo piękna Edyta Zając postawiła na biały kombinezon, Julia Wieniawa założyła złotą suknię przypominającą zasłonę, a Natalia Nykiel różowy falbianiasty kombinezon z czerwoną siateczką. Sporo kontrowersji wzbudziła stylizacja Jessiki Ziółek.

Jessica Ziółek swoją stylizacją zachwyciła fanów
Jessica Ziółek swoją stylizacją zachwyciła fanówEast News

Partnerka Arkadiusza Milika znana jest ze swojej miłości do mody. Obecnie przebywa w Mediolanie, gdzie podczas Fashion Week Milano zbiera inspiracje do kolejnych stylizacji. Ta ostatnia, zebrała bowiem mieszane recenzje...

Jessica zdecydowała się na wzorzysty płaszcz z futerkiem, do którego dobrała czarne dodatki, w tym torebkę Guess. Fani zareagowali entuzjastycznie chwaląc odwagę i wyczucie stylu Jessiki. Pojawiły się jednak głosy, że partnerka piłkarza wyglądała co najmniej dziwnie i na tle żony Kuby Rzeźniczaka, pięknej Edyty Zając, wypadła naprawdę blado.

Naszą uwagę zwróciła jednak sylwetka Jessiki i szczupła, sprawiająca wrażenie zmęczonej, twarz. Nie sądzicie, że sporo schudła?

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas