Reklama

Reklama

Kim Kardashian West zamieściła pierwsze zdjęcie z bratanicą Dream Kardashian

36-letnia gwiazda reality show zamieściła we wtorek na Instagramie urocze zdjęcie, na którym trzyma w ramionach trzymiesięczną Dream.

36-letnia gwiazda reality show zamieściła we wtorek na Instagramie urocze zdjęcie, na którym trzyma w ramionach trzymiesięczną Dream, która jest córką młodszego brata Kim - Roba Kardashiana - i Blac Chyny.

Reklama

Kim podpisała zdjęcie w następujący sposób: Hej piękna dziewczynko.

Dream otrzymuje codziennie mnóstwo miłości od rodziny, a jej ojciec Rob (29 l.) wyznał niedawno w mediach społecznościowych, jak bardzo jest szczęśliwy gdy jest razem z Dream i że jest smutny, gdy musi ją opuścić oraz dodał jak bardzo wtedy za nią tęskni.

Rob zamieścił na Instagramie zdjęcie z Dream, które podpisał w następujący sposób: - Żegnam się z moją piękną córeczką. Uśmiecha się do mnie. Widzicie jak patrzy na swojego tatę? Nigdy nie mam jej dość. Nigdy wcześniej nie czułem takiej miłości i radości. Ona sprawia, że jestem szczęśliwy. Będę bardzo za nią tęsknił. Kocham cię, mała Dream.

Wpis poruszył serca wszystkich, łącznie ze starszą siostrą gwiazdy reality show "Z kamerą u Kardashianów" - Kourtney Kardashian.

37-letnia celebrytka skomentowała post w następujący sposób: - To piękne, Bobby.

Wpis Roba pojawił się kilka tygodni po tym, jak mówiło się, że Rob wyprowadził się od swojej 28-letniej partnerki.

Para prawdopodobnie się rozstała. Rob postanowił skupić się na sobie, pracy nad własnymi projektami i na dziecku.

Źródło podało: - Rob skupia się teraz bardziej na sobie, dziecku i pracy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje