Reklama

Reklama

Kourtney Kardashian spotyka się z młodym modelem

Kourtney Kardashian podobno spotyka się z byłym chłopakiem Jourdan Dunn.

37-letnia gwiazda reality TV rozpoczęła romans wcześniej w tym miesiącu , jedynie tydzień po tym, jak mężczyzna rozstał się z brytyjską pięknością (26 l.)

Jourdan - która ma syna Riley (6 l.) z poprzedniego związku - podobno będzie "załamana" wiadomością, że jej były 23-letni partner tak szybko znalazł kogoś nowego.

Jak donosi źródło gazecie The Sun:

 - To wszystko jest bardzo świeże pomiędzy Kourtney i Younes'em, oni po prostu uwielbiają spędzać razem czas.

- Younes miał wspaniały czas z Jourdan, ale ich napięte grafiki niestety nie pomogły i para postanowiła się rozejść.

- On powiedział przyjaciołom, że to on zakończył ten związek.

- Spotyka się teraz po cichu z Kourtney i ona naprawdę mu się podoba. Nie są gotowi, aby to upubliczniać, ale jest między nimi chemia.

- Jourdan i Younes rozstali się jedynie tydzień przed tym, jak on zaczął spotykać się z Kourtney. Jourdan będzie załamana.

Kourtney poznała Younesa - który zaczął spotykać się z Jourdan w maju 2015 roku - podczas Paris Fashion Week wcześniej w tym miesiącu.

Gwiazda "Z Kamerą u Kardashianów" była singielką od czasu rozstania ze Scottem Disick, ojcem jej dzieci - Masona (6 l.), Penelope (4 l.) i Reign (22 mies.) - rok temu w lipcu po dziewięciu latach bycia razem.

Pomimo, że w międzyczasie pojawiły się pogłoski, że para ma zamiar wrócić do siebie, Kourtney ostatnio oznajmiła, że to się nie wydarzy.

Powiedziała:

Reklama

 - Jestem szczęśliwa, że Scott i ja dogadujemy się i udaje nam się wspólnie wychowywać nasze dzieci, ale nie widzę raczej opcji spotykania się tylko we dwoje, bez dzieci...

- Scott czasem wysuwa pochopne wnioski z małych rzeczy i zaczyna mu się wydawać, że możemy do siebie wrócić już jutro.

- Na tę chwilę nie jestem w stanie sobie tego nawet wyobrazić, to wymagałoby mnóstwo pracy, a ja naprawdę nie jestem na nic takiego gotowa.


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje