Reklama

Reklama

Kris i Caitlyn Jenner wspierały swoją córkę Kendall podczas wtorkowego show

Była para, która była małżeństwem przez prawie 24 lata, rozwiodła się w marcu tuż przed tym, gdy Caitlyn ogłosiła światu, że przeszła zmianę płci.

Kris i Caitlyn Jenner wspierały swoją córkę Kendall podczas wtorkowego show

Była para, która była małżeństwem przez prawie 24 lata, rozwiodła się w marcu tuż przed tym, gdy Caitlyn ogłosiła światu, że przeszła zmianę płci. Mimo iż od tego czasu między kobietami dochodziło do nieporozumień, to przytuliły się serdecznie podczas pokazu Victoria's Secret w Nowym Jorku, w którym debiutowała ich córka Kendall.

W rozmowie z magazynem "People" źródło podało: - Caitlyn podeszła do Kris i przytuliły się. Caitlyn przytuliła również Tysona Beckforda, który siedział obok Kris i który również ją pozdrowił.

Mówi się również, że Caitlyn (66 l.) pochwaliła się Kris (60 l.) swoim strojem.

Kris przyszła na pokaz razem ze swoim chłopakiem Coreyem Gamble.

Mimo iż Kris i Caitlyn pojawiły się na pokazie, to ich córka Kendall (19 l.) wyznała, że zabroniła swojemu rodzeństwu pojawienia się na widowni, ponieważ była bardzo zestresowana swoim debiutem dla tej słynnej firmy bieliźniarskiej.

W rozmowie z "New York Daily News" powiedziała: - Powiedziałam, że mają się trzymać z dala od pokazu. To byłaby dla mnie zbyt duża presja, dlatego zgodziłam się na przyjście jedynie mamy i taty. Sam pokaz jest wystarczająco stresującym wydarzeniem.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje