Księżna Kate nie będzie zadowolona. Wyszła prawda na temat jej zachowania

Karolina Iwaniuk

Opracowanie Karolina Iwaniuk

O stosunkach księżnej Kate z Meghan Markle wiadomo wiele od dawna. Ich kłótnie wyszły na jaw, gdy tylko Meghan wraz z księciem Harrym zdecydowali się wyjawić sekrety rodzinne w rozmowie z Oprah Winfrey. Okazuje się jednak, że nie wszystko zostało powiedziane, a Kate może już zacząć się martwić o swoją reputację.

Księżna Kate nie była przychylna Meghan Markle od samego początku zdaniem królewskiego specjalisty
Księżna Kate nie była przychylna Meghan Markle od samego początku zdaniem królewskiego specjalisty WPA PoolGetty Images

Nowe spojrzenie na relacje księżnej Kate i Meghan Markle

Można by uznać, że temat waśni między księżną Kate a Meghna Markle już dawno został wyczerpany. Nic bardziej mylnego. Omid Scobie, specjalista od rodziny królewskiej, który zajmuje się tym tematem od 10 lat, postanowił wydać książkę, w której przedstawia swoje obserwacje i rzuca nowe światło na Kate i Meghan.

"Dla Meghan, dla której większość czasu pracy jako członka rodziny królewskiej, była samotnym i odizolowanym doświadczeniem, istniała nadzieja, że Kate będzie osobą, do której będzie mogła się przynajmniej zwrócić o słowo wsparcia w najgorszych chwilach" - pisze Scobie w swojej książce.

Sytuacja między dwoma parami wciąż jest napięta
Sytuacja między dwoma parami wciąż jest napięta Chris JacksonGetty Images

Rozczarowanie przyszło ponoć szybciej, niż można było się tego spodziewać. Królewski specjalista opisuje Kate jako "zimną dla osób, którymi nie jest zainteresowana", co kłóci się z jej publicznym wizerunkiem, jaki przedstawia podczas spotkań z poddanymi.

Księżna Kate królową chłodu? Nie okazała Meghan wsparcia

Problemy między Kate i Meghan zaczęły się znacznie wcześniej, niż przed planowanym ślubem z księciem Harrym, kiedy to początkowo media podały, że Kate płakała przez Meghan.

Sama żona Harry'ego przedstawiła inną wersję tych wydarzeń w rozmowie z Oprah, kiedy to okazało się, że to właśnie Meghan miała przeżywać trudne chwile przed własnym ślubem przez księżną Kate.

To zgadzałoby się z tym, co w swojej książce pisze Omid Scobie:

"Spędzała więcej czasu na rozmowach o Meghan niż z nią" - wyjawia prawdę o Kate Omid Scobie.

Dodatkowo autor książki przytoczył anegdotkę, że temat Meghan Markle wywołuje w księżnej Kate wciąż nieprzyjemne reakcje:

"Kate żartobliwie wzdrygnęła się, gdy wspomniane zostało imię jej szwagierki podczas rozmowy".

Czas na lepsze. Odcinek 1INTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas