Naturalna księżna Kate zachwyciła fanów. Tym razem nie założyła garnituru

Karolina Iwaniuk

Opracowanie Karolina Iwaniuk

Księżna Kate nie zwalnia tempa. Żona księcia Williama ma ostatnio sporo obowiązków zawodowych i odwiedza różne instytucje na terenie całego kraju. Tym razem pojawiła się w w fundacji "Dadvengers" i zachwyciła tym, jak wyglądała.

Księżna Kate tym razem postawiła na mniej zobowiązującą stylizację
Księżna Kate tym razem postawiła na mniej zobowiązującą stylizację PoolAgencja FORUM

Księżna Kate zaskoczyła wyglądem

Księżna Kate od momentu objęcia tronu przez swojego teścia, króla Karola III, ma bardzo dużo zawodowych obowiązków. Wraz z księciem Williamem niemal codziennie spotykają się z poddanymi w różnych fundacjach i instytucjach.

Jednak podczas wizyty w fundacji "Dadvengers" księżna Kate zaskoczyła tym, co miała na sobie. Zdecydowanie tym razem stylizacja Kate odbiega od formalnych kreacji, które w ostatnim czasie księżna wybiera tak chętnie.

Spotkanie w fundacji było także spotkaniem z dziećmi, więc Kate chciała czuć się swobodnie i pozwolić sobie na coś bardziej niezobowiązującego.

Stylizacja "dziewczyny z sąsiedztwa". Styl Kate, który kochają poddani

Kiedy księżna Kate dołączyła do rodziny królewskiej, urzekała poddanych tym, że wyglądała niczym "dziewczyna z sąsiedztwa". Nie siliła się na wymuszoną elegancję i podczas spotkań z poddanymi nie obnosiła się bogactwem.

Coś z dawnej Kate zostało w już teraz dojrzałej i doświadczonej księżnej, która od czasu do czasu pozwala sobie na luz w stylizacjach, zwłaszcza gdy spotyka się z dziećmi.

Księżna Kate promieniała podczas spotkania z fundacji
Księżna Kate promieniała podczas spotkania z fundacji ROTAAgencja FORUM

Tym razem księżna Kate miała na sobie czarno-biały sweterek w paski z długim rękawem, woskowaną kurtkę outdoorową Barbour w kolorze oliwkowym z widoczną podszewką w kratę, obcisłe dżinsy z wysokim stanem w ciemnoniebieskim spranym kolorze i buty Chelsea na grubej podeszwie.

Delikatny makijaż i naturalne, rozpuszczone włosy dopełniły całości.

Luźna stylizacja zwraca uwagę z jeszcze jednego powodu

Księżna Kate zwróciła uwagę swoją stylizacją
Księżna Kate zwróciła uwagę swoją stylizacją PoolAgencja FORUM

Księżna Kate zazwyczaj wybiera dopasowane do swojej sylwetki fasony. Tym razem postawiła na obszerny sweterek, a takie oversizowe ciuchy zawsze przyciągają uwagę ciekawskich.

Wielu fanów rodziny królewskiej liczy na ponowne powiększenie rodziny Kate i Williama. Za każdym razem, gdy Kate wygląda promiennie, a towarzyszy jej sweterek lub bluzka, które nie przylegają do jej brzucha, pojawiają się plotki o ciąży księżnej.

Tym razem także luźne ubranie zwróciło uwagę kochających plotki i przyglądają się oni księżnej znacznie uważniej, niż dotychczas.

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas