Posępna księżna Kate podczas obchodów Dnia Pamięci. Poddani zmartwieni

Karolina Iwaniuk

Opracowanie Karolina Iwaniuk

Księżna Kate, tak jak pozostali członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej, pojawiła się na obchodach Dnia Pamięci 11 listopada. To wzruszające, sentymentalne dla Brytyjczyków święto wywołuje często łzy. Nie zabrakło także i tych z oczu księżnej Kate. Jednak jej posępność wzbudziła niepokój wśród poddanych.

Księżna Kate podczas obchodów Dnia Pamięci
Księżna Kate podczas obchodów Dnia Pamięci WPA PoolGetty Images

Księżna Kate we łzach podczas uroczystości

Księżna Kate uchodzi za pogodną osobę, której uśmiech rozpromienia pomieszczenie, w którym przebywa. Gdy spotyka się z poddanymi, zawsze z nimi żartuje, serdecznie uśmiecha się i jest duszą towarzystwa.

To święto podczas którego oddaje się cześć poległym żołnierzom w bitwach o wolność kraju. Symbolem tego dnia są czerwone maki, które często Brytyjczycy wycinają z kolorowego papieru i wpinają sobie w ubranie na piersi.

Jest to dzień zadumy i wdzięczności dla tych, którzy oddali swoje życie za ojczyznę. Nic dziwnego, że i w tym dniu brytyjska rodzina królewska zachowuje powagę podczas uroczystości.

Niejednokrotnie sama królowa Elżbieta II ocierała łzy, stojąc na balkonie Pałacu podczas oglądania części uroczystości. Tym razem to księżna Kate ocierała łzy.

Księżna Kate nie odzyskała dobrego humoru?

Księżna Kate uroniła kilka łez podczas oglądania ceremonii
Księżna Kate uroniła kilka łez podczas oglądania ceremonii WPA Pool / PoolGetty Images

Łzy ronione przez księżną Kate jeszcze nie były niepokojące, wszak często zdarzało się to w poprzednich latach. Jednak zachowanie księżnej Kate podczas Festiwalu Pamięci Królewskiego Legionu Brytyjskiego w Royal Albert Hall w Londynie było zastanawiające.

Żona księcia Williama wciąż była niezwykle posępna i spoglądała z ukosa na męża. To właśnie zaniepokoiło brytyjską prasę. Jak nigdy małżonkowie nie patrzyli w swoim kierunku i wydawali się spięci.

Czy faktycznie Kate była poruszona tylko Dniem Pamięci, czy może faktycznie między Kate i Williamem nie dzieje się zbyt dobrze?

Ostatnio para wykonywała wiele obowiązków zawodowych i nie mieli zbyt wiele czasu na wspólne, prywatne spędzanie czasu. Możliwe, że oboje są już zmęczeni obowiązkami, jakie przyszło im wykonywać po przejęciu władzy w państwie przez króla Karola III.

Księżna Kate i jej chroniczne zmęczenie. Wszyscy patrzyli na jej oczy

Nie tylko zachowanie księżnej Kate wzbudziło niepokój, ale też jej wygląd. Zazwyczaj księżna Kate wygląda kwitnąco. Tym razem jednak uwagę przyciągnęły jej podkrążone i spuchnięte oczy.

To również może wiązać się ze zmęczeniem i intensywną pracą w ostatnich miesiącach. Księżna wydaje się być także szczuplejsza niż zazwyczaj, jednakże może być to też złudzenie wywołane czarną stylizacją.

Wiele osób jednak jest zdania, że zarówno Kate, jak i Williamowi przydałoby się kilka dni wolnego od napiętego książęcego grafiku obowiązków.

Meghan i Harry, Kate i William oraz inni "royalsi" w katedrze św. Pawła © 2022 Associated Press
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas