Księżna Kate potwierdziła dobre wieści! Fani już nie mogą się doczekać

Karolina Iwaniuk

Opracowanie Karolina Iwaniuk

Księżna Kate za pośrednictwem Pałacu Kensington ogłosiła, że po raz kolejny będzie gospodarzem nabożeństwa kolędowego w Opactwie Westminsterskim. W tamtym roku spojrzenia wszystkich były skupione tylko na niej. W tym roku z pewnością nie będzie inaczej.

Księżna Kate już nie może doczekać się świąt
Księżna Kate już nie może doczekać się świąt Tim Rooke/ShutterstockEast News

Księżna Kate ogłosiła radosne wieści. Wiele osób na to czekało

Pałac Kensington ogłosił coś, na co czekali jednocześnie fani Bożego Narodzenia, jak i brytyjskiej rodziny królewskiej - że księżna Kate po raz trzeci z rzędu będzie gospodarzem specjalnego nabożeństwa w Opactwie Westminsterskim w piątek, 8 grudnia.

To właśnie tam znalazło się także zdjęcie roześmianej Kate, która w zimowym swetrze ubiera choinkę. Zdjęcie oraz wiadomość o uczestnictwie księżnej Kate w nabożeństwie wywołało niemałą radość fanów w komentarzach.

Kate jest wielką fanką świąt Bożego Narodzenia, więc nic dziwnego, że tak bardzo angażuje się w wydarzenia związane z tym wyjątkowym czasem.

Listopad jeszcze nie dobiegł końca, a księżna Walii już nie może doczekać się grudniowych uroczystości i nabożeństw.

Wyjątkowe kolędowanie z księżną Kate. Co roku nabożeństwo wygląda inaczej

Zeszłoroczne kolędy były poświęcone królowej Elżbiecie , natomiast w pierwszym roku, w którym Kate była gospodarzem tego wydarzenia, uhonorowano tych, którzy byli aktywni i udzielali innym pomocy podczas trwania pandemii.

Księżna Kate kocha Boże Narodzenie
Księżna Kate kocha Boże Narodzenie WPA PoolGetty Images

W tym roku nabożeństwo kolędowe będzie łączyć "elementy tradycyjne i nowoczesne, aby objąć ludzi wszystkich wyznań i żadnej wiary". Podczas wydarzenia wystąpi chór Opactwa Westminsterskiego wraz z muzykami, takimi jak Beverley Knight, Adam Lambert, Jacob Collier, Freya Ridings i James Bay.

W zeszłym roku do Kate dołączył książę William z dwójką ich najstarszych dzieci, księciem Jerzym i księżniczką Charlotte, a także król Karol, królowa Camilla, księżniczki Beatrice i Eugenia. W tym roku możliwe, że na nabożeństwie pojawi się także książę Louis, na co liczą fani rodziny królewskiej.

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas