Księżna Kate nie posiada się ze szczęścia. Jej rodzina się powiększyła

Karolina Iwaniuk

Opracowanie Karolina Iwaniuk

Księżna Kate nie posiada się z radości. Właśnie została ciocią i to już kolejny raz. Rodzina Middleton powiększyła się o kolejne dziecko, a tę niespodziankę najbliższym sprawił brat Kate - James Middleton, który doczekał się swojego pierwszego dziecka z żoną, Alizee Thevenet.

Księżna Kate
Księżna KateTim Rooke/ShutterstockEast News

Księżna Kate nie posiada się z radości. Znów została ciocią

Księżna Kate właśnie została po raz trzeci ciocią w swojej najbliższej rodzinie. Siostra księżnej Kate ma dwójkę dzieci, z czego najmłodsze przyszło na świat w 2021 roku, a teraz ojcem został brat księżnej - James Middleton.

Parę "zdradził" spacer z wózkiem w Notting Hill. Dziecko - którego płeć nie została ujawniona - jest kuzynem lub kuzynką księcia Jerzego, księżniczki Charlotte i księcia Louisa oraz siostrzenicą lub siostrzeńcem Kate i Williama. To sprawia, że Kate ostatnio promienieje ze szczęścia.

Rodzina dla księżnej Kate jest najważniejsza

Para nie podała dokładnej daty przyjścia na świat ich pociechy, ale brytyjskie media domniemają, że mogło to wydarzyć się kilka do kilkunastu dni temu, gdy księżna Kate zniknęła z przestrzeni medialnej.

Dla księżnej Kate i księcia Williama rodzina jest najważniejsza
Dla księżnej Kate i księcia Williama rodzina jest najważniejsza Rex FeaturesEast News

Nie jest tajemnicą, że rodzina dla księżnej jest najważniejsza i potrafi przełożyć jej dobro ponad obowiązki w rodzinie królewskiej. Razem z Williamem cieszą się, że ich dzieci wychowują się w dużej rodzinie, gdzie kuzynostwa im nie brakuje.

Księżna Kate i książę William bardzo dbają o wychowanie swoich pociech, a jednocześnie są mocno zaangażowani w profilaktykę zdrowia psychicznego w Wielkiej Brytanii.

Dzieci dla Kate to czysta radość i widać to zarówno na polu prywatnym, jak i zawodowym. Dlatego pojawienie się kolejnego dziecka w rodzinie jest oczywiście dla niej powodem do świętowania.

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas