Reklama

Reklama

Lara Gessler pokazała się w stroju kąpielowym

Lara Gessler już za kilka miesięcy zostanie mamą! Nic więc dziwnego, że każde jej nowe zdjęcie wywołuje wśród fanów spore poruszenie…

Na czas epidemii Lara Gessler zaszyła się w sielskim domku na Mazurach. Tam, bez wielkich luksusów, ale za to w otoczeniu pięknej przyrody relaksuje się i oddaje nowej pasji, jaką jest robienie na drutach.

Taki spokojny, leniwy czas, bardzo się teraz Larze przyda. Córka słynnej restauratorki wkrótce bowiem po raz pierwszy zostanie mamą. Radosna nowina pojawiła się w mediach kilka tygodni temu i od tego czasu Lara regularnie publikuje na Instagramie zdjęcia, na których widać, jak zmienia się jej sylwetka, a ciążowy brzuszek robi coraz większy

Reklama

Na niedawno opublikowanej fotce pozuje w błękitnym stroju kąpielowym, pod którym wyraźnie rysuje się niewielki brzuch. "Stan totalnie błogosławiony", "Będziesz piękną mamą", "Ale fajny brzuszek!" - pisali fani w komentarzach.

Kiedy dziecko Lary przyjdzie na świat? Na razie nie wiadomo. Po wielkości brzuszka można jednak przypuszczać, że na narodziny maleństwa przyjdzie nam poczekać jeszcze dobre kilka miesięcy.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy