Mama Anny Przybylskiej wspomina córkę. "Strasznie mi jej brakuje"

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku. Mimo że minęło już siedem lat, to mama aktorki dalej nie może poradzić sobie z jej odejściem. Krystyna Przybylska zdecydowała się na szczerą rozmowę z Dorotą Wellman.

Mama Anny Przybylskiej zdecydowała się na szczery wywiad
Mama Anny Przybylskiej zdecydowała się na szczery wywiadTomasz Zukowski/East NewsEast News

Anna Przybylska grono fanów zdobyła dzięki rolom w takich produkcjach jak "Złotopolscy", "Sęp", "Kariera Nikosia Dyzmy", "Bilet na Księżyc", czy "Daleko od noszy".

W 2013 roku u Anny Przybylskiej zdiagnozowano nowotwór trzustki. Aktorce nie udało się wygrać z chorobą. Odeszła 5 października 2014 roku w wieku zaledwie 36 lat. 
Krystyna Przybylska o śmierci córki

Krystyna Przybylska dwukrotnie zachorowała na COVID-19, a kilka miesięcy temu zmarł jej mąż. W rozmowie z Dorotą Wellman mama Ani Przybylskiej wyznała, jak radzi sobie w tym trudnym czasie. 

Ja się rzuciłam w pracę, akcje społeczne. Bałabym się być sama w domu ze swoimi myślami. Zdaje się, że to mnie napędza. Jest to naprawdę bardzo ważna rzecz. Nie pokazuję łez, bo już się przekonałam, że każdy się boi płaczących. Każdy się boi, że mogłabym o coś poprosić. Po prostu idę naprzód.

Krystyna Przybylska mimo upływu lat nie pogodziła się ze śmiercią córki. Z Dorotą Wellman postanowiła powspominać zmarłą Annę Przybylską. Razem przyznały, że była pełna energii i konsekwentna w dążeniu do celów.

Bardzo mi jej brakuje. Proszę wierzyć, że strasznie mi jej brakuje. Mam czasem takie wrażenie, jakby wyjechała i wróci.

Mama Anny Przybylskiej wyznała, że to najmłodszy syn aktorki Jaś, jest do niej najbardziej podobny. Stwierdziła także, że Oliwia Bieniuk, która obecnie bierze udział w "Tańcu z Gwiazdami", uśmiecha się tak samo, jak Anna Przybylska. 

Ponadto Krystyna Przybylska zapytana o karierę aktorską Oliwii Bieniuk wyznała, że marzenia trzeba spełniać i będzie wspierać wnuczkę w jej postanowieniach. 

Mama Anny Przybylskiej niechętnie udziela wywiadów. Tym razem postanowiła porozmawiać z Dorotą Wellman o córce. Wyznała, że musiała zmierzyć się negatywnymi komentarzami. Ponadto zdradziła, że powstanie dokument o Ani Przybylskiej.

Tę falę hejtu, którą ja przeczytałam... Ja byłam gotowa wyjść na balkon i skoczyć, bo sobie pomyślałam, dlaczego ludzie są tacy. (...) Chciałam to z siebie wyrzucić, bo proszę mi wierzyć, że ja do dnia dzisiejszego nie wiem, czy ja przeżyłam tę żałobę, czy nie.
"Ewa gotuje": Kasza gryczana kiszonaPolsat
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas