Michał Koterski został skrytykowany przez fanów

Kampania społeczna @urlopwkraju to odpowiedź na straty, które z powodu pandemii koronawirusa poniosła rodzima branża turystyczna. Organizatorki akcji wraz z blogerami i artystami namawiają rodaków do tego, żeby spędzili tegoroczny urlop w Polsce. Jedną z osób, która niedawno przyłączyła się do projektu jest Misiek Koterski.

Michał Koterski namawia rodaków, by tegoroczny urlop spędzili w Polsce
Michał Koterski namawia rodaków, by tegoroczny urlop spędzili w PolsceVIPHOTOEast News

"Wakacje w Polsce są cudowne, zawsze jak przeglądam zdjęcia z tych wspaniałych miejsc powracają wspomnienia, robi mi się ciepło na sercu i od razu pojawia się uśmiech na twarzy. Dlatego w tym roku postanowiliśmy spędzić urlop w kraju i tym samym wesprzeć nasz rodzimy biznes i akcję @urlopwkraju" - napisał aktor na Instagramie.

Pod wpisem zamieścił zdjęcia z wakacji, które spędzał w ostatnich latach z rodziną nad polskim morzem i w górach.

Najwyraźniej nie wszyscy komentujący zrozumieli przekaz, nie obyło się bowiem bez złośliwości.

"Ale wam fajnie, a ja muszę zasuwać, żeby klientowi mieszkanie wykończyć. Czemu aktorem nie zostałem?" - napisał jeden z internautów.

Znany z ciętych ripost aktor nie pozostał mu tej uwagi bez odpowiedzi. "W tajemnicy ci powiem, że ja też muszę zasuwać" - odparł Koterski.

Suwalszczyzna to jeden z nielicznych regionów Polski, w którym udało się zachować nieskażoną przyrodę. Naturalne piękno tego regionu wyróżnia się na tle całej Europy, w której coraz mniej tak dziewiczo urokliwych zakątków.
Polodowcowy teren Suwalskiego Parku Narodowego przypomina góry, a to za sprawą pofałdowanego terenu, pięknych, krystalicznych jezior oraz głazów narzutowych, które urzekają turystów. Najwyższe wzniesienie Suwalskiego Parku Narodowego to przypominająca stożek wulkanu - Góra Cisowa, nazywana suwalską Fudżijamą (256 m n.p.m.)
To ostatni w Polsce tak rozległym obszar, prawie w ogóle nieprzekształconym przez człowieka. Dzikie tereny, lasy - głównie dębowo-lipowo-grabowe – są tutaj piękne i odludne. Ścisłą ochroną objęty jest tylko niewielki fragment Puszczy, do którego można wejść wyłącznie z przewodnikiem. Białowieski Park Narodowy to także żubry, których żyje tu około 300, a podglądać je można w Rezerwacie Pokazowym Żubrów. Z myślą o turystach powstało tu sporo szlaków turystycznych, które można pokonywać pieszo albo rowerem. Leżąca w sercu puszczy Białowieża to główne centrum turystyczne – znajdziecie tam liczne hotele i kwatery agroturystyczne, lokale gastronomiczne, a także wypożyczalnie rowerów. Warte uwagi są tutaj: Muzeum Przyrodniczo-Leśne, park pałacowy, cerkiew pw. św. Mikołaja Cudotwórcy z ceramicznym ikonostasem oraz skansen na łąkach nad rzeką Narewką.
Jeśli jeszcze nie byliście w Białowieży, to najwyższa pora się tam wybrać. Puszcza Białowieska leży na terenie Polski i Białorusi, a jej łączna powierzchnia to 150 tys. ha, z czego do naszego kraju należy 61 tys. ha. Jest Rezerwatem Biosfery i została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.
+7

Zobacz również:

PAP life
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?
Dołącz do nas