Reklama

Reklama

Natalia Siwiec skrytykowana przez fanów

Natalia Siwiec jest jedną z najbardziej znanych polskich celebrytek. Jej instagramowy profil obserwuje w tym momencie milion użytkowników.

O Siwiec usłyszeliśmy po raz pierwszy, gdy w 2012 roku zdobyła nieformalny tytuł "Miss Euro". Atrakcyjna brunetka została wypatrzona przez fotoreporterów, gdy kibicowała piłkarzom. Potem wszystko potoczyło się błyskawicznie...

O Natalii zaczęły rozpisywać się wszystkie media, co zaowocowało licznymi kontraktami reklamowymi. W marcu 2013 roku celebrytka zaliczyła sesję do magazynu "CKM", a rok później stacja VIVA Polska wyemitowała reality show "Enjoy the View, Love, Natalia". W programie Siwiec i jej mąż Mariusz Raduszewski pokazywali, jak wygląda ich życie. Format był oczywiście wyreżyserowany...

Reklama

W sierpniu 2017 roku na świat przyszło pierwsze dziecko pary - córka Mia. Natalia często pokazuje jej zdjęcia na Instagramie. Dziewczynka zwiedza też z rodzicami świat.

Ostatnio Siwiec wybrała się do Barcelony. Temperatura pozwoliła jej na iście wiosenną stylizację, która niestety nie przypadła do gustu fanom.

Natalia postawiła bowiem na biały, obszerny sweter, tiulową, transparentną spódnicę oraz modne, sportowe buty. Zestaw faktycznie jest oryginalny i nie dziwimy się, że został surowo oceniony przez komentujących.

- Wszystko pięknie tylko dlaczego do tego te obrzydliwe wstrętne wielkie (na pewno mega kosztowne) buciory?!, - Nigdy w życiu nie wpadłabym na pomysł zeby tak się ubrać, - Jak dla mnie ta stylówka jest zbiorem kompletnie przypadkowych ubrań czy - Przebieraniec (pis. org.) - pisali.

Zgadzacie się z ich oceną?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Siwiec

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy