Reklama

Reklama

Olivia Wilde organizuje tematyczne przyjęcie urodzinowe dla swojego syna

Otis - syn 32-letniej aktorki występującej w serialu "Vinyl", którego ojcem jest narzeczony gwiazdy, Jason Sudeikis - ma obsesję na punkcie Beyonce. Otis w przyszłym miesiącu skończy dwa lata, a jego urodziny będą pełne muzyki Beyoncé.

Olivia powiedziała: - Gdy masz dziecko, to musisz pomyśleć nad tym, jak zorganizować mu fajne urodziny. Teraz myślę tylko o drugich urodzinach Otisa, które odbędą się w przyszłym miesiącu. To planowanie jest bardziej ekscytujące niż obmyślanie moich 32. urodzin. To będzie niezła impreza.

- Na przyjęciu będzie muzyka Beyoncé i dużo tańca. Jego miłość do Beyoncé przybrała rozmiary obsesji, ale nie mam nic przeciwko.

Obsesja Otisa na punkcie 34-letniej piosenkarki rozpoczęła się podczas lotu samolotem, gdy matka szukała sposobów na odciągnięcie jego uwagi i puściła mu na iPadzie teledyski gwiazdy znanej z hitu "Crazy In Love".

Reklama

Podczas programu "The Ellen DeGeneres Show" wyznała: - Byliśmy w samolocie i szukałam sposobu odwrócenia jego uwagi. Miałam tylko teledyski Beyoncé z jej najnowszego albumu, więc mu je pokazałam.

Chłopiec był najbardziej zainteresowany jedną konkretną częścią ciała piosenkarki.

- Był oczarowany i skupiał się na jednej rzeczy. Teledysk do piosenki 'Yonce' jest chyba najseksowniejszym klipem na świecie. Mój syn krzyczał 'tak, tak', gdy go oglądał. - dodała Olivia.

- Od tamtego czasu nazywa ją 'cycuszkami Beyoncé', co jest urocze, ponieważ większość osób skupia się na jej pupie. Ale on na razie koncentruje się na jednej rzeczy, i nadal myśli tylko w takich kategoriach.

58-letnia gospodyni programu podarowała aktorce dekoracje, które będą idealne na tematyczne urodziny Otisa. Wśród nich znalazła się wycięta z tektury sylwetka piosenkarki.


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy