Olśniewająca księżna Kate udaje? Ekspertka zwróciła uwagę na mowę ciała

Karolina Iwaniuk

Opracowanie Karolina Iwaniuk

Książę William i księżna Kate gościli ostatnio księżną koronną Wiktorię i jej męża, księcia Daniela. Pary udały się razem na Royal Variety Performance 2023 w Royal Albert Hall. Coroczna gala jest okazją do wspólnego świętowania i rozpoczęcia przedświątecznego czasu. Co roku także księżna Kate zachwyca swoimi stylizacjami. W tym roku jednak niepokój wzbudza zachowanie księżnej.

Ekspertka od mowy ciała była zaniepokojona zachowaniem Kate
Ekspertka od mowy ciała była zaniepokojona zachowaniem Kate WPA PoolGetty Images

Księżna Kate w wyjątkowej kreacji. Trudno oderwać od niej wzrok

Księżna Kate i książę William pojawili się na czerwonym dywanie w czwartkowy wieczór, aby uczcić świąteczną tradycję początkiem grudnia podczas corocznego występu Royal Variety Performance w londyńskiej Royal Albert Hall.

Choć księżna Wiktoria i książę Daniel gościli pierwszy raz na Royal Variety Performance, to obecność członków brytyjskiej rodziny królewskiej sięga aż 1921 roku.

Nic dziwnego, że oczy Wielkiej Brytanii były tego wieczoru zwrócone na Royal Albert Hall, także z powodu... księżnej Kate, która wyglądała olśniewająco.

Księżna Kate wyglądała olśniewająco
Księżna Kate wyglądała olśniewająco Karwai Tang / ContributorGetty Images

Księżna Walii przybyła do Royal Albert Hall ubrana w oszałamiającą, kobaltową suknię projektu Safiyaa z kryształowym kołnierzykiem i efektownymi rękawami w formie peleryny. Kreację połączyła z pasującymi do niej czółenkami Gianvito Rossi i kryształowymi kolczykami J.Crew.

Nie przez przypadek księżna Kate wybrała kreację autorstwa londyńskiej projektantki. Meghan Markle uczestniczyła już wcześniej w Royal Variety Performance w 2018 roku i wówczas także ubrała czarno-biały, dwuczęściowy komplet tej marki.

Sytuacja między księżną Kate i księciem Williamem. Ekspert zabrał głos

Choć Kate i William wyglądali podczas wydarzenia olśniewająco, to jeszcze jeden szczegół zwracał uwagę - ich zachowanie. Napięcie i nerwy mogą towarzyszyć ostatnio parze z powodu wydania nowej książki Omida Scobiego, w której ekspert od rodziny królewskiej wyjawia kolejne, niezbyt korzystne dla Kate i Williama fakty.

W książce autor porusza chociażby naganną postawę Kate wobec Meghan Markle, która miała okazywać jej niechęć od momentu pojawienia się Meghan w pałacu.

Co za wyuczonym uśmiechem ukrywa księżna Kate?
Co za wyuczonym uśmiechem ukrywa księżna Kate?Aaron Chown/Associated Press/East NewsEast News

Judi James, brytyjska ekspertka od mowy ciała, w rozmowie z "Daily Mail" opisała zachowanie Kate i Williama w Royal Albert Hall. William starał się być blisko Kate, a zdaniem Judie James, kierująca ręka księcia Walii, gdy on i księżna przybyli Royal Albert Hall, wydawała się być wdzięcznie przyjęta przez samą Kate, która wydawała się "bezbronna".

Zdaniem specjalistki William starał się wspierać Kate, którą znów oczerniono w kolejnej książce. Nerwowość i rozbicie Kate można było dostrzec w jej ruchach i nerwowym uśmiechu.

"William posługuje się 'ręką sterującą', ale wyciąga też rękę w romantycznym geście wsparcia, który Kate akceptuje, posyłając mu przy tym uśmiech wyrażający wdzięczność. Po obelgach i plotkach z książki Scobiego wydaje się, że para przyjęła królewskie podejście, które jest również bardzo ludzkie i bardziej odkrywcze emocjonalnie w zakresie ich wspólnej miłości niż kiedykolwiek wcześniej" - relacjonuje ekspertka od mowy ciała.

Meghan i Harry, Kate i William oraz inni "royalsi" w katedrze św. Pawła © 2022 Associated Press
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas