Reklama

Reklama

Paris Hilton i jej frywolny dekolt

Ostatnio na temat dziedziczki fortuny było dosyć cicho. Celebrytka jednak nie zamierza przejmować się brakiem medialnego szumu wokół własnej osoby.

Zwłaszcza, że niebawem będzie miała doskonałą okazję do odzyskania zainteresowania swoich fanów. Celebrytka o kilku ładnych tygodni szykuje się do ślubu z Chrisem Zylka.

Chris Zylka to aktor i model z polskimi korzeniami (jego dziadek pochodził z Polski). Prawdopodobnie w grudniu Chris oświadczył się wybrance swojego serca. Dziś para koncentruje się na przygotowaniach do wielkiego dnia.

W ferworze zajęć Paris Hilton nie zapomina o odpoczynku i dobrej zabawie. Ostatnio gwiazda wybrała się na imprezę z okazji urodzin swojej mamy, 59-letniej Kathy Hilton. Urodzinowe party odbyło się w The Palm Restaurant w Beverly Hills.

Reklama

Na tę okazję gwiazda założyła bardzo kobiecą, zwiewną suknię w kolorowe printy. Uwagę fotoreporterów w największym jednak stopniu przyciągnął... dekolt gwiazdy. Tak głębokie wycięcie mogło skutkować nie lada wpadką.

Na szczęście Paris Hilton udało się zapanować nad niesfornym dekoltem, choć wydawałoby się, że jest o krok od odsłonięcia drobnego biustu celebrytki.

Jak podoba się wam Paris w tej frywolnej, wiosennej wersji?

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy