Reklama

Reklama

Paulina Sykut-Jeżyna zmieniła fryzurę

Dziennikarka raczej nie gustuje w diametralnych metamorfozach, dlatego w jej wyglądzie można zauważyć nawet niewielkie zmiany.

Ostatnio gwiazda pochwaliła się nowym wyglądem tuż przed imprezą marki Skechers, na której zaprezentowała się w stylowym garniturze w biało-popielatą kratę.

Jak się okazało gwiazda postawiła nie tylko na odświeżony, wiosenny look ze zgrabnym plecakiem na ramieniu, ale też nową koloryzację włosów. Naszym zdaniem celebrytka zdecydowała się też na skromne cięcie.

Na zdjęciu wyraźnie widać w jej fryzurze przebijające, jaśniejsze pasma, tzw. słoneczne refleksy. Najwyraźniej stylista zaproponował gwieździe farbowanie metodą "highlights".

Reklama

Eleganckie uczesanie "na bok" świetnie sprawdziło się w tym wypadku. Paulina Sykut-Jeżyna wygląda elegancko i zdecydowanie młodziej.

Pod zdjęciem pojawiły się też hashtagi: #kiss, #redlips, #newcolourhair, #blondhair. Gwiazda najwyraźniej dobrze czuje się w swoim nowym uczesaniu. Podoba się wam taka subtelna metamorfoza w wydaniu gwiazdy?

My podziwiamy Paulinę Sykut-Jeżynę za perfekcyjną umiejętność podkreślania swojego naturalnego piękna.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy