Reklama

Reklama

Stara miłość nie rdzewieje

Uczucie, nawet jeśli przemija, to całkiem nie gaśnie. Czasem zostaje tylko sympatia i sentyment, a czasem wręcz udaje się rozniecić płomień na nowo. To prawda, która dotyczy zarówno zwykłych ludzi, jak i gwiazd.

"Znowu mu ufam, bo wiem, że mogę na niego liczyć". Po 9 wspólnych latach on zwrócił uwagę na inną kobietę... Rozstali się, ale nie na długo, bowiem prezenter nie mógł zapomnieć o pięknej aktorce. Szybko zrozumiał, że to ona jest panią jego serca, i dawał jej to odczuć. Troszczył się o nią, kiedy doznała wypadku na planie "M jak miłość". Odwiedzał i czule opiekował się ich wspólną córką. A ukochana, choć zraniona, nie wyrzuciła go z serca.

"Spacer w dobrym towarzystwie to podwójna przyjemność". Aktorska para już kilka razy zrywała i zaczynała od nowa, dlatego każde ich wspólne wyjście elektryzuje plotkarski światek.

Reklama

"Ta piękna pani jest dziś ze mną". Przed laty rozeszli się z hukiem: on znalazł inną. Mimo to mają do siebie sentyment. Jadają wspólnie posiłki w mieście, spacerują, on ją zatrudnia w swoim teatrze i odwozi po spektaklu.

"Kto się czubi, ten się lubi. Jak my!". Po rozwodzie się na siebie boczyli. Ona wypominała mu zdrady, on też ją nieźle obsmarował we wspomnieniach. Po latach gwiazda estrady i były piłkarz znów pojawiają się na wspólnych imprezach i prowadzą długie miłe rozmowy.

"Ale zrobiliśmy wam niespodziankę!". Kiedy przystojny aktor wyruszył za karierą do stolicy, jego ówczesna narzeczona została w gdańskim teatrze. Wytrzymali bez siebie 2 lata. Aż tu: sensacja! Znowu są razem widywani.

"Na tego pana warto było czekać 30 lat!". Poznali się na początku lat 80., na planie filmu "Wielki Szu", lecz mieli wtedy partnerów, więc się rozstali. Ale uczucie tliło się w ich sercach trzy dekady. Kiedy spotkali się po raz drugi, wzięli ślub.

"A nasze perypetie skończyły się ślubem...". Wokalista i aktorka byli ze sobą 3 lata, po czym... on zerwał z nią przez telefon. Korzystał z upragnionej wolności, aż zrozumiał, że bez Jessiki nie umie żyć. Poprosił więc o drugą szansę. Ślub odbył się we Włoszech minionej jesieni. Gdy panna młoda szła do ołtarza, wzruszony Justin śpiewał dla niej serenadę...

"Nie wiem, co mnie do niego ciągnie..." Byli ze sobą szczęśliwi do czasu, aż wokaliście puściły nerwy. Zdjęcia pobitej przez Chrisa piosenkarki obiegły cały świat. Ale minęło trochę czasu i... chyba mu wybaczyła. Znowu się spotykają, współpracują i najwyraźniej czują do siebie miętę.

"Kochanie, myślisz, że uda nam się ze sobą wytrzymać?". Za nimi nikt nie nadąży. Aktorzy byli ze sobą, potem ona go zdradziła. On cierpiał, ale... kochał, więc wybaczył i znów się zeszli. Od tego czasu plotkarze nie spuszczają ich z oka i co parę dni ogłaszają kolejne rozstanie. Póki co - na wyrost.

Naj
Dowiedz się więcej na temat: gwiazdy | Rozstanie | Powrót | Magdalena Boczarska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy