Sylwia Przybysz po ciąży wróciła do formy

Jedna z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia niedawno została mamą. Po porodzie błyskawicznie wróciła do formy. Zgrabną sylwetką pochwaliła się niedawno na Instagramie.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski niedawno zostali rodzicami
Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski niedawno zostali rodzicamiPiotr Molecki/East NewsEast News

Sylwia przybysz to 21-letnia wokalistka i youtuberka. Karierę muzyczną rozpoczęła w 2012 roku, publikując covery na oficjalnym kanale w serwisie YouTube. W kolejnych latach nagrała kilka płyt, które przyniosły jej sporą popularność.

Nic więc dziwnego, że informacja o ciąży Sylwii wzbudziła w polskim show biznesie spore zainteresowanie. Temat był tym bardziej gorący, że 21-letnia Sylwia i jej 23-letni partner, Janek Dąbrowski to najmłodsi rodzice wśród polskich celebrytów.

Sylwia przez cały okres ciąży podtrzymywała zainteresowanie fanów, regularnie publikując na Instagramie zdjęcia coraz większego brzuszka. Teraz zaś, systematycznie dzieli się z internautami zdjęciami z pierwszych miesięcy macierzyństwa.

Niedawno pochwaliła się kadrami ze spaceru po lesie. Uwagę fanów zwróciła przede wszystkim jej szczupła sylwetka. "Mega masz formę", "Piękna mama", "Śliczna", pisali w komentarzach.

Choć mała Pola - bo tak ma na imię córka Przybysz i Dąbrowskiego, jest oczkiem w głowie rodziców, jedynaczką prawdopodobnie nie będzie. W jednym z wywiadów wokalistka wyznała, że wraz z partnerem chcieliby mieć gromadkę maluchów.

#POMAGAMINTERIA

Fundacja Centaurus - największy w Europie azyl dla koni walczy o przetrwanie swoje oraz podopiecznych. Z powodu epidemii COVID z dotacji wycofują się kolejne upadające firmy i tracący pracę darczyńcy. Na to wszystko nakłada się susza, która spowodowała dwukrotny wzrost cen siana. Sytuacja jeszcze nigdy nie była tak dramatyczna. Organizacja walczy o swoje być albo nie być. Pomóż i ocal setki zwierząt od śmierci! Sprawdź szczegóły >>>

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas