Reklama

Reklama

Syn Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka nie żyje

Magdalena Stępień za pośrednictwem Instagrama właśnie przekazała smutną wiadomość. Jej syn przegrał walkę z nowotworem. "Choroba Oliwierka niestety szybko rozprzestrzeniła się i zabrała naszego Aniołka tutaj na Ziemi Świętej, w Izraelu". W poście poinformowała o pogrzebie chłopca.

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień byli parą krótko, ale na tyle długo, by doczekać się synka Oliwiera. Para rozstała się jednak w atmosferze skandalu tuż przed przyjściem dziecka na świat. W mediach nie brakowało wzajemnych pretensji i ostrych wymian zdań, zwłaszcza że piłkarz szybko znalazł nową partnerkę, a Magdalena Stepień w tym czasie przechodziła trudne chwile w połogu.

Jednak najgorsze dopiero miało nadejść. Przy okazji rutynowych badań okazało się, że chłopiec cierpi na nowotwór, który niezwykle szybko postępuje. Rodzice chłopca zdecydowali się na leczenie w Polsce, ale możliwości się wyczerpały i Magdalena Stepień sama podjęła decyzję o kosztownym leczeniu w Izraelu.

Reklama

Zobacz także: Syn Jakuba Rzeźniczaka i Magdy Stępień nie żyje. Zabił go złośliwy guz rabdoidalny wątroby. Co to za choroba?

Z tego powodu w mediach trwała przez wiele tygodni zbiórka na leczenie dziecka, co wywołało kontrowersje względem sytuacji majątkowej ojca dziecka, Jakuba Rzeźniczaka. Magdalena Stępień jednak się nie poddała, doprowadziła do skutku proces leczenia w Izraelu, ale niestety, matka chłopca poinformowała 28 lipca 2022 roku fanów o tragicznej sytuacji. Okazuje się, że chłopiec zmarł mimo leczenia.

Syn Magdy Stępień i Kuby Rzeźniczaka nie żyje

Magda Stępień za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że jej syn, który był owocem związku z Jakuba Rzeźniczakiem nie żyje. Chłopiec przegrał walkę z nowotworem i zmarł w Izraelu, gdzie poddano go leczeniu.

Przeczytaj równieżSynek Rzeźniczaka nie żyje. Zabił go złośliwy guz rabdoidalny wątroby. Co to za choroba?

Była partnerka Jakuba Rzeźniczaka przekazała informacje dotyczące pogrzebu chłopca i podziękowała za wszelkie słowa wsparcia.

Informacje o śmierci syna przekazał także Jakub Rzeźniczak. Na Twitterze opublikował zdjęcie chłopca i również poinformował o szczegółach pogrzebu. Po śmierci Oliwiera płyną kondolencje. "Najszczersze wyrazy współczucia w tym trudnym momencie. Trzymaj się Jakub", "Wyrazy współczucia. Niech Bóg ma go w opiece", "Trzymaj się. Myślami jestem z Tobą i Twoją rodziną" - można przeczytać pod postem. 

***

***

Zobacz też: 

Stępień pokazała zdjęcie synka z ojcem. Rzeźniczak odwiedził ich w Izraelu

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jakub Rzeźniczak | Magdalena Stępień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy