Reklama

Reklama

Tom Cruise nadal szuka dziewczyny?

Wygląda na to, że romans Toma Cruise`a z Laurą Prepon to plotka. Osoby z otoczenia Cruise`a twierdzą, że znany aktor i członek kościoła scjentologicznego nie tylko nie randkuje z Laurą, ale nawet nigdy się z nią nie spotkał.

Scjentolodzy najwyraźniej nie mają szczęścia do swatania Toma Cruise`a. Zaaranżowane przez sektę małżeństwo aktora z Katie Homes rozpadło się po 6 latach. Po rozwodzie Cruise, mimo że był widywany w towarzystwie wielu kobiet, z żadną nie chciał związać się na stałe. Próby swatania go z Elisabeth Moss zakończyły się porażką. Kiedy zaczęto plotkować, że Tom widuje się z Laurą Prepon, również aktorką i scjentystką, wszyscy uważali, że będą idealną para. Jednak wiele wskazuje na to, że i z tego "związku" nic nie będzie.

Reklama

Doniesienia o romansie pojawiły się w listopadzie ubiegłego roku, kiedy to para miała być widziana na wspólnej kolacji. "Tom przyjechał po Laurę zabytkowym samochodem, będącym jednym z jej ulubionych modeli. Na stole pojawiła się butelka Merlota z 1979 roku. Przez trzy godziny śmiali się i żartowali." - pisał o rzekomym spotkaniu magazyn Grazia.

Jednak jedna z osób z otoczenia aktora stanowczo zaprzecza tym informacjom -  "Tom nie widuje się z Prepon. Nie ma żadnego romansu. Oni nawet się nie spotkali" - powiedziała dla Daily News.

Jak na te rewelacje reaguje była żona aktora? Katie Holmes najwyraźniej nie przejmuje się tym, że jej ex mąż aktywnie poszukuje nowej partnerki. W czwartek można było zobaczyć, jak uśmiechnięta, w sukience mini i z kwiatami w ręku wraca do domu.  Jej dobry nastrój nie powinien dziwić.  W końcu zakończenie małżeństwa z Cruisem było jej decyzją.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje