Reklama

Reklama

Urodowe triki Jennifer Lawrence

Jedna z najbardziej rozchwytywanych amerykańskich aktorek podziwiana jest nie tylko za aktorski kunszt, ale i olśniewający wygląd. Jak Jennifer Lawrence dba o urodę każdego dnia? Główne role w jej pielęgnacji odgrywają retinol i krem z filtrem.

Zdobywczyni Oscara i trzech Złotych Globów, a zarazem jedna z najlepiej zarabiających aktorek w Hollywood - Jennifer Lawrence od lat należy do grona najgorętszych nazwisk show-biznesu i nic nie wskazuje na to, by owe grono miała w najbliższym czasie opuścić. Gwiazda takich produkcji jak "Joy", "Igrzyska śmierci" czy "Poradnik pozytywnego myślenia", za rolę w którym została uhonorowana nagrodą Amerykańskiej Akademii Filmowej, nieustannie wzbudza zainteresowanie mediów - zarówno za sprawą aktorskiego talentu, jak i zjawiskowej aparycji.

Reklama

Uznawana za jedną z najpiękniejszych aktorek młodego pokolenia, 28-letnia Lawrence od lat współpracuje z marką Dior, a niedawno została ambasadorką pierwszego od 20 lat zapachu tego luksusowego domu mody. Nie dziwi zatem ciekawość fanów, w jaki sposób gwiazda dba o urodę, by olśniewać nią zarówno na ekranach kin, jak i na czerwonych dywanach. Okazuje się, że w jej pielęgnacyjnym rytuale istotną rolę odgrywa eksfoliacja. "Każdego wieczoru złuszczam skórę różnymi preparatami - nie ma dla mnie znaczenia, jakiego kosmetyku użyję, więc często je zmieniam" - wyznaje Lawrence w rozmowie z magazynem "Elle".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje