Reklama

Wiktoria Gąsiewska na wakacjach bez chłopaka

O Wiktorii Gąsiewskiej mówi się, że jest największą konkurencją dla Julii Wieniawy. Piękna dziewiętnastolatka zdobyła popularność dzięki roli w serialu komediowym „Rodzinka.pl”.

Ale Gąsiewska debiutowała na ekranie dużo wcześniej. Już w 2005 roku pojawiła się w "Na dobre i na złe", a rok później zagrała Eugenię w filmie Jana Jakuba Kolskiego pt. "Jasminum".

Potem przyszedł czas na kolejne filmy, seriale oraz dubbing. Co ciekawe, z telewizją jest związany także starszy brat Wiktorii - Mateusz, którego od wielu lat możemy oglądać w serialu "Na Wspólnej".

Z kolei ukochany nastolatki to Adam Zdrójkowski, którego poznała właśnie na planie serialu. Para chętnie zamieszcza wspólne zdjęcia na Instagramie. Gdy Wiktoria brała udział w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", chłopak bardzo ją wspierał.

Reklama

Wygląda jednak na to, że zakochani wakacje spędzają... osobno! Na Instagramie Wiktorii pojawiły się bowiem zdjęcia i filmiki z Tunezji, na których próżno szukać Adama. Aktorka wypoczywa za to z bratem Dominikiem i bawi się świetnie.

Mamy nadzieję, że taki obrót rzeczy nie oznacza kryzysu w związku Wiktorii i Adama!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama