Zespół "Boys" ma swoich fanów w Japonii, mimo że nigdy tam nie wystąpił

Lider zespołu "Boys", Marcin Miller, pochwalił się mailem od swojego zagorzałego fana z Japonii, który szczególnie upodobał sobie jego utwór "Najpiękniejsza dziewczyno". Piosenkarz nie pozostawił tej wiadomości bez odzewu i szykuje dla Japończyka rozmiłowanego w disco polo specjalną przesyłkę z prezentami.

Marcin Miller dostaje pozdrowienia z wielu krajów. Tym razem z Japonii
Marcin Miller dostaje pozdrowienia z wielu krajów. Tym razem z JaponiiPiotr MatusewiczEast News

"Drogi Panie Miller. Jestem licealistą z Japonii. Nazywam się Oushi Sasame. (...) Lubię wszystkie piosenki, które pan śpiewa. Szczególnie >>Najpiękniejsza dziewczyno<<. Ten utwór poprawia mi humor, gdy jestem zmęczony w szkole i słucham go po wielokroć, kiedy mam gorszy czas. Daje mi wielką, wielką energią. Trzymam za pana kciuki" - to fragment wiadomości, który trafiła na oficjalną skrzynkę mailową zespołu "Boys".

Marcin Miller był niezwykle zaskoczony tym listem i postanowił opublikować zdjęcie korespondencji na Instagramie.

- Dostaję pozdrowienia z różnych stron świata. Nawet z tak odległych stron, jak Kazachstan, Brazylia czy Australia. Ale to, że mail przyszedł aż z Japonii, bardzo mnie zdziwiło, tym bardziej że jeszcze nie koncertowaliśmy w Azji - powiedział PAP Life lider "Boys". - Przygotowałem dla niezwykłego fana przesyłkę z gadżetami i swoim autografem. Jeszcze dzisiaj ją nadam.

Do tej pory, spośród zespołów disco polo, próbę podbicia azjatyckiego rynku muzycznego podjął zespół "Bayer Full". Dekadę temu polskie media ekscytowały się tym, że Sławomir Świerzyński nagrał swoje przeboje w języku chińskim.

Zobacz również:

***

Potrzeba jeszcze ponad czterech milionów złotych, żeby Hania mogła rozpocząć terapię
Potrzeba jeszcze ponad czterech milionów złotych, żeby Hania mogła rozpocząć terapięarchiwum prywatne

Hania ma 17 miesięcy i SMA1 - rdzeniowy zanik mięśni. Innowacyjna terapia genowa kosztuje ponad 9 milionów złotych. Środki potrzebne są jak najszybciej, bo warunkiem przystąpienia do leczenia jest rozpoczęcie go przed ukończeniem drugiego roku życia. Niestety, w prowadzonej od sześciu miesięcy zbiórce, nadal brakuje ponad czterech milionów złotych.

JEŚLI MOŻESZ, WESPRZYJ ZBIÓRKĘ: www.siepomaga.pl/haneczka

PAP life
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas