Reklama

Reklama

Panna 2022-08

Mimo, iż Wenus w tym miesiącu oddziałuje dosyć silnie, to nie będzie to bardzo dobry miesiąc dla zodiakalnej Panny. Musi się ona pozbyć chęci ciągłego analizowania wszystkich spraw, inaczej wpadnie w melancholijny nastrój.

Uczucia:

Panna w sierpniu, będzie wyjątkowo emocjonalna, ale też przez wpływ Marsa i Merkurego trochę drażliwa, a nawet lekko agresywna, co nie wpłynie dobrze na jej związek i mimo dobrych chęci mogą pojawić się spięcia i kłótnie. Na szczęście wpływ Słońca ją osłabi i uspokoi, dzięki czemu jej związek wróci na odpowiednie tory.

Reklama

Samotne Panny niestety nie mogą liczyć na płomienne uczucie i ogień w sercu. Nie dane im będzie spotkać na swojej drodze miłości w tym miesiącu.

Kariera i finanse:

Merkury sprawi, iż Panna będzie jeszcze więcej myślała niż dotychczas. Powinna sama siebie mocno kontrolować, bo inaczej tylko będzie się kręciła w kółko i niczego nie osiągnie. Panna musi uważać, aby zbyt łatwo nie ulec też wpływom innej osoby, co nie będzie dla Niej korzystne w dłużej perspektywie. Jeśli jednak skupi się na celu to Słońce w Wadze pomoże jej wybrnąć z trudnej sytuacji.

Zdowie:

Oprócz obniżonego nastroju, nie widać u zodiakalnej Panny poważnych chorób w tym miesiącu. Musi jednak Ona zadbać o swoją swoją odporność, gdyż będzie ona mocno osłabiona. Nie powinna się bać sięgnąć po suplementy diety, które pozytywnie wpłyną na jej organizm. Ponadto powinna mniej myśleć, a więcej działać, sprawiać sobie wiele małych przyjemności, aby poprawić swój nastrój.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy