Karty na 20 kwietnia. Przepowiednia z Tarota od wróżki Diany dla wszystkich znaków zodiaku

Sobota. Wróżka Diana rozkłada karty Tarota i mówi, jaki dzień czeka wszystkie znaki zodiaku. Zobacz, co może spotkać cię 20 kwietnia 2024 roku.

Tarot na dziś od wróżki Diany. Sprawdź, co cię czeka
Tarot na dziś od wróżki Diany. Sprawdź, co cię czeka123RF/PICSEL

Tarot na 20 kwietnia 2024 r. dla wszystkich znaków zodiaku od wróżki Diany

Tarot dzienny dla Barana

Karta: Giermek Mieczy

Możesz mieć do czynienia z osobą, która ma dobre chęci, jednak łatwo nią manipulować. Wystrzegaj się człowieka ambitnego, który do bogactw i splendoru chce dojść na skróty. Nie ma łatwych rozwiązań dla trudnych problemów i zawsze trzeba coś poświęcić. To przypomnienie także dla Ciebie. W finansach plotki można wykorzystać na swoją korzyść.

Tarot dzienny dla Byka

Karta: Koło Fortuny

Wszystko ma swoje cykle. Także miłość. Na początku jest intensywna, ale i łatwa do wypalenia. Z czasem stabilizuje się, chociaż nasz mózg tęskni za niegdysiejszą namiętnością. Fazy mają to do siebie, że wracają. Pewne rzeczy i stany da się odtworzyć. W finansach skup się na pozytywnym myśleniu. Dostrzegaj szanse tam, gdzie inni widzą zagrożenia.

Tarot dzienny dla Bliźniąt

Karta: Słońce

W życiu prywatnym najważniejszą relację mamy z własnym "ja". Ciało i rozum muszą pozostawać w harmonii. Jedno nie funkcjonuje bez drugiego. Jesteśmy uczeni niechęci do swojego ciała. To opłacalne dla ludzi, którzy sprzedają nam różne rzeczy, abyśmy chcieli się upiększać. W finansach możliwe dobre relacje z mężczyznami. Warto poznać potrzeby niektórych z nich.

Tarot dzienny dla Raka

Karta: Słońce

W kontaktach z ludźmi wystrzegaj się dyktatury ideału. Wyimaginowany obraz powinien być punktem odniesienia, szkicem do rzeczywistości. I niczym więcej. To, co realne, nigdy nie będzie takie jak w naszych marzeniach. Może być natomiast o wiele lepsze! W finansach postaw na ciepły kontakt, entuzjazm i atmosferę współpracy.

Tarot dzienny dla Lwa

Karta: Król Kielichów

Możesz mieć do czynienia z osobą, która potrafi kochać i zaangażować się, jednak nie robi pierwszego kroku. Niektórzy ludzie błyszczą odbitym światłem, muszą się grzać w czyimś blasku. Chętnie zagrają "drugie skrzypce", o ile będą mieli za co Cię podziwiać. W finansach widać wahanie, chociaż droga teoretycznie już została wybrana. Możliwa jest zmiana zdania.

Tarot dzienny dla Panny

Karta: Królowa Denarów

Czułość i wyrozumiałość niech przemawiają teraz przez Ciebie. Trzymaj blisko to, co Tobie drogie, a resztą się nie przejmuj. Nie zdołasz pomóc wszystkim. Skup się na tych, którzy naprawdę tej pomocy potrzebują i nagrodzą Cię satysfakcją. Nie chodzi o wzajemność, tylko bycie wdzięcznym obiektem troski. W finansach ograniczaj obecnie wydatki.

Wszystko o znakach zodiaku
Wszystko o znakach zodiaku123RF/PICSEL

Tarot dzienny dla Wagi

Karta: Królowa Kielichów

Miłość jest silniejsza niż rozczarowanie. Potrzeba wielu nieudanych podejść, by ostatecznie się do kogoś zniechęcić. Możesz mieć do czynienia z osobą, która potrafi współczuć i rozumie dzięki własnym przykrym doświadczeniom. Jej empatia pomoże odegnać samotność i poczucie odrzucenia. W finansach minione porażki nie mogą zniechęcać do kolejnych eksperymentów.

Tarot dzienny dla Skorpiona

Karta: Rydwan

W relacjach z ludźmi potrzebujesz teraz przejąć kontrolę. Nie możesz dyktować innym, co mają czuć. W ograniczonym stopniu możesz decydować, jak się zachowają. Największy wpływ masz jednak na siebie. Staraj się być o krok do przodu przed wszystkim, a przede wszystkim orientuj się we własnych emocjach. W finansach doskonałe panowanie nad sobą to droga do sukcesu.

Tarot dzienny dla Strzelca

Karta: 2 Buław

Nie dostrzeże wokół siebie nic ten, kto nieustannie patrzy się pod nogi. Z drugiej strony uniknie wciągnięcia do równoległego świata. Jeśli pragniesz dochować wierności określonej wizji świata, wyeliminuj ze swojej ścieżki pokusy i wszystko, co może Cię rozproszyć. W finansach trzeba będzie zrobić kolejny krok na drodze do rozwoju. Przestać próbować, a zacząć ryzykować.

Tarot dzienny dla Koziorożca

Karta: Rycerz Buław

Pewna osoba ma potencjał, by stać się kimś odważnym, błyskotliwym i godnym zapamiętania. Jednak jego zapał jest nietrwały. W relacji możesz spodziewać się wybuchu namiętności i dalekosiężnych planów. Nie warto natomiast układać sobie życia pod te zapewnienia. Ktoś szybko się angażuje i szybko wycofuje. W finansach dobrymi chęciami piekło wybrukowane.

Tarot dzienny dla Wodnika

Karta: 8 Kielichów

Kiedy miłość się kończy, a związek utyka w martwym punkcie, łatwo wpaść w pułapkę gdybania. Odróżniaj rzeczową analizę przeszłości od błądzenia po bezdrożach alternatywnej rzeczywistości. Oferty, które odrzuciliśmy, miejsca, w które nie pojechaliśmy - nie trzeba sobie wmawiać, że były Świętym Graalem. W finansach nie pakuj czasu i środków w jałowy projekt.

Tarot na dziś dla Ryb

Karta: Giermek Denarów

Możesz mieć do czynienia z osobą, która lubi to, co nietypowe, a przez większość odrzucane jest jako straszne. Niewykluczone, że ten ktoś nauczy i Ciebie dostrzegać piękno w niezwykłości, lubować się w awangardzie. Nie chodzi jednak o pozerstwo. W finansach wystrzegaj się przykładania przesadnej wagi do drobiazgów, nadmiernego optymizmu.  

Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas