Dla tych znaków zodiaku kwiecień będzie łaskawy. To wybrańcy losu

Karolina Iwaniuk

Opracowanie Karolina Iwaniuk

Kwiecień ma w sobie sporo astrologicznej energii. Ma on numerologiczną wibrację 3, co niesie radość i zabawę, ale w aspekcie astrologicznym możemy odczuć burzliwy wpływ zaćmień. Są jednak znaki zodiaku, które doskonale przetransformują wszelką energię i to właśnie dla nich ten wiosenny miesiąc będzie szczególnie pomyślny.

Wyjątkowy kwiecień dla trzech znaków zodiaku
Wyjątkowy kwiecień dla trzech znaków zodiaku123RF/PICSEL

Bliźnięta naładują baterię spotkaniami z tymi, których lubią i kochają.

Bliźnięta to urodzone dusze towarzystwa. Bez innych usychają niczym kwiat bez wody. W kwietniu kontaktów społecznym bliźniętom nie zabraknie, a to sprawi, że będą one nad wyraz szczęśliwe.

Kwiecień to doskonały czas na zorganizowanie ogniska albo grilla. Czerpiąc energię z budzącej się natury i z kontaktu z najbliższymi, Bliźnięta poczują, czym jest radość życia.

Lew. Rozkwitnie niczym wiosenne pąki kwiatów

Kwiecień ma w sobie sporo astrologicznej energii.
Kwiecień ma w sobie sporo astrologicznej energii. 123RF/PICSEL

Teraz nadszedł czas dla Lwa, aby zabłysnął on jeszcze jaśniej niż zwykle. Gdy wokół zodiakalnego Lwa rozkwitnie wiosna, powinien poświęcić chwilę na zastanowienie się, jakie nasiona chce zasiać w swoim życiu - zarówno w przenośni, jak i dosłownie.

Ten miesiąc jest pełen możliwości rozwoju i wzbogacenia. Lwy będą podejmować wyzwanie, aby poznać różne perspektywy i poszerzyć swoje horyzonty.

Ze Słońcem, jako rządzącą tym znakiem planetą, Lwy wyruszą w podróż ku nowym celom i sukcesom. koniunkcja Jowisza i Urana może zapoczątkować dla Lwa ekscytujące wydarzenia w karierze. Kiedy Lew zdecyduje się podjąć przygody, która go czeka, to Los będzie mu sprzyjał, a kwiecień będzie jednym z najlepszych miesięcy tego roku dla zodiakalnego Lwa.

Skorpion weźmie głęboki oddech. Tak uwolni się od napięcia

Skorpion powinien w kwietniu skupić się na sobie
Skorpion powinien w kwietniu skupić się na sobie 123RF/PICSEL

Skorpion powinien przygotować się na kwietniową pełnię księżyca. Znajdzie się ona dokładnie w znaku Skorpiona. To kosmiczne wydarzenie daje szansę na uwolnienie części napięcia, które nosi w sobie zodiakalny Skorpion. Odpuszczenie oznacza zmierzenie się z kilkoma prawdami o sobie i może być to mało przyjemne, ale za to finalnie oczyszczające.

W tym miesiącu niezwykle ważne jest, aby podchodzić do życia ze zdrową dawką powściągliwości. Istnieje ryzyko wypalenia się lub poczucia, że ciągle walczysz pod górę. Ale nie trzeba się tego obawiać! Ta szorstka nauka służy jako przypomnienie, że twoja praca powinna być prawdziwym odzwierciedleniem tego, kim jesteś.

Z Marsem, jedną z rządzących tym znakiem planet, Skorpion znajdzie obszary relaksu poprzez kreatywność, duchowość, a może nawet namiętny romans.

Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas