Złoty czas, ale nie dla wszystkich. Sprawdź, co przepowiedziała wróżka Anne na najbliższe dni

Pozytywne wibracje, nowe rozpoczęcie, poważne rozmowy. Sprawdź, na co możesz liczyć, a na co uważać w najbliższych dniach w horoskopie tygodniowym przygotowanym przez wróżkę Anne.

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku
Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiakuCanva ProINTERIA.PL

Horoskop tygodniowy ogólny na 4-10.03.2024 r. dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała wróżka Anne. 

Horoskop tygodniowy dla Barana

Początek tygodnia przyniesie konieczność zmierzenia się z trudnymi sytuacjami. W pracy nie pozwól, aby szef obarczył cię do dodatkowymi obowiązkami i kontroluj nadgodziny. Zajęte Barany będą starały się poprawić komunikację z partnerem i znajdą więcej czasu, aby ze sobą porozmawiać. Wolne zaś poznają kogoś, kto wzbudzi ich zainteresowanie na dłużej. W weekend poświęć więcej czasu na porządki.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Czeka cię tydzień pełen miłych niespodzianek. W pracy będzie znacznie trudniej, ale Ty poradzisz sobie bez problemu z nowymi obowiązkami. Zajęte Byki będą odkrywać tajemnice partnera, który, mimo że znają go od lat, to wciąż ich fascynuje. Wolne zaś poznają kogoś, kto ich zrozumie i pozwoli na wyrażenie najskrytszych myśli. W weekend możesz spodziewać się przyjemnego czasu spędzonego na relaksowaniu.

Sprawdź też swój horoskop dzienny

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Aura tego tygodnia przyniesie zmienny nastrój. W pracy przede wszystkim skup się na bieżących obowiązkach i unikaj robienia zaległości. Zajęte Bliźnięta będą poirytowane, bo uznają, że partner krępuje oraz kontroluje ich niezależność. Wolne zaś staną się czarującym towarzyszem, niestety nie na długo. W weekend, zamiast się relaksować, będziesz musiał zadbać o dodatkowe zarobki.  

Horoskop tygodniowy dla Raka

W tym tygodniu przejmiesz inicjatywę nad nowymi pomysłami. W pracy będziesz otaczał się wykwalifikowanymi ludźmi, którzy pomogą ci poszerzyć horyzonty. Zajęte Raki mogą spodziewać się czułych gestów ze strony partnera, a w piątek odręczne notatki o uczuciach i wyszukane posiłki przygotowane z miłością na nowo zdobędą twoje serce. Wolne zaś będą swobodnie wyrażać swoją romantyczną naturę.

Wszystko o znakach zodiaku
Wszystko o znakach zodiaku123RF/PICSEL

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Już od samego poniedziałku przede wszystkim skupisz się na sprawach zawodowych. W pracy odważnie stawisz czoła nowym wyzwaniom, choć będzie to duże ryzyko. Zajęte Lwy skupią się na rzeczach wymagających poprawy oraz na zainteresowaniach, które dzielą wspólnie z partnerem. Wolne zaś poznają intelektualnie ciekawego partnera.  W weekend szansa na wyjazd.  Będzie wesoło!.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Aura tego tygodnia przyniesie pozytywne wibracje. W pracy ktoś przypomni ci o błędach, ale sytuacja szybko pójdzie w niepamięć, a szef nawet tego nie zauważy. Zajęte Panny będą trochę znudzone codziennością, która przestała oferować nowe emocje i wyzwania. W piątek warto wykorzystać ten dzień, aby doświadczyć czegoś nowego. Wolne zaś nie powinny marnować czasu z kimś, kto już udowodnił, że nie jest ich godzien.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

W tym tygodniu będziesz otwarty na ryzyko. W pracy będziesz podekscytowany nowymi zadaniami, które mogą ci przynieść skok milowy w karierze, a próbowanie ciągle nowych rzeczy działać będzie na ciebie inspirująco. Zajęte Wagi będą nieprzewidywalne, bo uznają, że wpadły w zastój i nadszedł czas, aby zmienić energię. Wolne zaś będą miały pragnienie zabawy i nie skupią swojej uwagi na jednej osobie. W weekend zrelaksujesz się w otoczeniu przyjaciół.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Początek tygodnia upłynie leniwie. W pracy możesz mieć trudności z wyrażeniem tego, czego naprawdę chcesz od zawodowych obowiązków. Zajęte Skorpiony będą miały problem z głębszym zaangażowaniem, ale partner okaże się niezwykle wyrozumiały. Jednak w piątek w restauracji uważaj na niekontrolowany flirt! Wolne zaś ponownie powrócą do przeszłości, aby zrozumieć czy jeszcze są w niej uczucia.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Marcowa aura przyniesie nowe początki dla wielu spraw. W pracy nauczysz się jak pozbyć się wszystkiego, czego już nie potrzebujesz, a zwłaszcza tych monotonnych obowiązków, które niczego nie wnoszą do Twojej kariery. Zajęte Strzelce będą uporczywie unikały obowiązków domowych, co może spowodować radykalne konflikty. Wolne zaś zauroczą się kimś, kto będzie poza ich zasięgiem.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Aura tego tygodnia może wywołać trudne emocje. W pracy pojawią się jakieś rozstrzygnięcia, które mogą nie działać na twoją korzyść, ale nie załamuj się tylko walcz o siebie. Zajęte Koziorożce będą prowadzić intensywne dyskusje z partnerem, który będzie próbował ich przekonać do swojego punktu widzenia, w którym ty nie czujesz się spełniony. Wolne zaś będą miały problem z wyrażeniem swoich uczuć słowami, do kogoś, kto im się bardzo podoba.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

W tym tygodniu będziesz podążał własną drogą. W pracy dostaniesz dużo wolności i będziesz mógł pracować we własnym rytmie, a szef nie będzie cię kontrolował. Zajęte Wodniki będą działać w kierunku stworzenia nowych warunków dla odrodzenia się poczucia bliskości. Wolne zaś będą miały nowy cel, który będzie je ekscytował. W weekend pozwól sobie na więcej relaksu.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

W tym tygodniu będziesz musiał zadbać o spokój duszy, a przede wszystkim uwolnić się od nadmiernego myślenia. W pracy szybko dostosujesz się do nowej rzeczywistości, która okaże się bardzo pomyślna. Zajęte Ryby zaczną tydzień od rozwiązania konfliktu z partnerem. Przestaniesz tak bardzo analizować i odpuścisz. Wolne zaś, zamiast otworzyć się na nową znajomość będą daleko wybiegać w przeszłość.

Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas