Reklama

Reklama

Horoskop na 2015 rok cz. 1

Poniżej znajdziecie horoskopy dla sześciu znaków zodiaku: barana, byka, bliźniąt, raka, lwa i panny. W drugiej części naszego horoskopu znajdziecie przepowiednie dla pozostałych znaków.

Baran

Karta MOC

Moc jest kartą, która symbolizuje szeroko pojęta odwagę. Wszystkie zdarzenia w życiu przechodzące przez pryzmat tej karty wymagają od nas planowania, decyzji i silnej życiowej postawy. Tutaj przyda się kręgosłup moralny i działania według wcześniej założonego planu. Mówi ona o dobrej kondycji psychicznej i fizycznej. O realizacji wcześniej zamierzonych celów, które mogą nastręczać nieco trudności, ale my jesteśmy w stanie je pokonać. Osoby spod znaku tej karty są świadome swojej wartości.

Miłość

Osoby, które są już w związkach, będą musiały zmierzyć się z małym kryzysem. Będzie on wynikał w wcześniejszych działań, gdzie zamiast rozmów zamiatało się wszystko pod dywan. Teraz trudniejsze sprawy ujrzą światło dzienne. Trzeba będzie sobie z nimi poradzić. Nie jest wskazane jednak używanie argumentu siły a jedynie perswazji. To zadecyduje o szczęściu was obojga. Osoby samotne mogą spotkać w tym roku kogoś, kogo wcześniej sobie wymarzyły. Nie będzie to jednak żaden przypadek, a regularne poszukiwania. Wszystkie chwyty są dozwolone. Czy zapiszecie się na portal randkowy, czy będziecie częściej wychodzić ze znajomymi, to już zależy od was. Grunt, że wasza konsekwencja przyniesie oczekiwane rezultaty.

Reklama

Praca

Jeżeli masz trudności w znalezieniu pracy, w tym roku musisz uzbroić się w cierpliwość. Na początku będziesz trafiał w miejsca, gdzie albo ty nie przypadniesz do gustu, albo sam zrezygnujesz z ofert nie spełniających twoich oczekiwań. Nie przejmuj się jednak, bo uporem i konsekwencją dojdziesz do celu. Tym bardziej, że sprzyjać ci będzie samodzielne działanie. Nie licz na wsparcie i pracę z polecenia. Osoby pracujące, będą miały ochotę na zmianę pracy. jest to dobry pomysł o ile nie weźmiecie się za działanie bez uprzedniego przemyślenia sprawy.  Zrób plan swoich oczekiwań i nie schodź poniżej tego planu. Jesteś w stanie znaleźć zajęcie, które będzie ci odpowiadało w stu procentach.

Zdrowie

Zdrowie powinno ci w tym roku naprawdę dopisywać. Nawet drobne dolegliwości z lat poprzednich zostaną doleczone. Grunt, żebyś żył spokojnie i po prostu się nie denerwował. Większość chorób bierze się u ciebie nie ze słabego organizmu, ale ze zbytnio przeżywanego stresu. W ramach dbania o siebie zapisz się na siłownię, na basen. Wzmocnisz nie tylko swoją kondycje ale także psychikę. A to bardzo w tym roku dla ciebie ważne. 

Sprawdź horoskop dla wagi, skorpiona, strzelca, koziorożca, wodnika i ryb!

Byk

Rydwan

To bardzo szybka karta namawiająca do zmian i podróży. Pod jej patronatem nie ma rzeczy niemożliwych i nawet największe marzenia są w zasięgu ręki.  Przy tej karcie pojawia się sukces, zwycięstwo i bardzo sprzyjające okoliczności. Mówi ona o dynamizmie, tkwiącej w nas wszystkich inicjatywie i ogólnych zmianach. Ale stanowczo zmianach na lepsze. Trzeba przy niej pamiętać tylko o jednym, żeby przypadkiem gdzieś się jednak nie zagalopować. Osoby spod znaku tej karty są otwarte, aktywne i pracowite.

Miłość

Jeżeli drogi Byku, do tej pory towarzyszyły ci problemy w związku, to w tym roku mogą one znaleźć swoje rozwiązanie. Rozmowy będą toczyły się w lekkiej atmosferze, a rozwiązania będą wam same przychodziły do głowy. Stare waśnie pójdą w zapomnienie, a wy wspólnie przejdziecie na inny etap związku. Mogą czekać was wspólne przeprowadzki, zamieszkanie razem. To będzie milowy krok dla waszej relacji. Osoby samotne nie będą narzekały na nudę. Może nie od razu uda się wam poznać miłość swojego życia, ale stanowczo poznacie bardzo interesujące osoby. W takim nowym gronie będzie można liczyć i na porządną rozrywkę i na pomoc, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Szczególnie w wakacyjnych miesiącach będzie można spotkać osobę, z którą od pierwszego momentu coś zaiskrzy.

Praca

Twoje zajęcie nabierze zupełnie innych barw. Obowiązki będą ci przychodziły łatwiej i szybciej zrealizujesz wszelkie plany, które wcześniej sobie założyłeś. Szykują się na polu zawodowym bardzo duże zmiany. Możesz spokojnie przyjmować wszystko, co przychodzi do ciebie nawet niespodziewanie. Ważne jest, żebyś w tym roku nie stał w miejscu i poddał się panującym tendencjom. Osoby, które poszukują pracy, powinny skupić się na miejscach nieco dalszych od miejsca zamieszkania. One dadzą wam poczucie spełnienia i realizacji. A same dojazdy nie będą bardzo uciążliwe. Szykuje się w tym roku na każdym gruncie i rozwój i zadowolenie.

Zdrowie

Jeżeli trapią cię jakieś zdrowotne problemy, rozejrzyj się za terapią alternatywną. Medycyna już robi swoje, a takie wspomożenie organizmu będzie dla ciebie bardzo korzystne. Nie bój się wyjazdów, szczególnie, jeżeli będą to wyjazdy w celach wypoczynkowych. W tym roku łatwiej będzie ci schudnąć. Jeżeli masz problem z wagą, to teraz znajdziesz odpowiednią dla siebie dietę i aktywność.  Możesz zadbać o swoją sylwetkę. 

Sprawdź horoskop dla wagi, skorpiona, strzelca, koziorożca, wodnika i ryb!

Bliźnięta

Świat

To karta, która daje bardzo dużo możliwości. Mówi o zakończeniu pewnych spraw, ale i o bardzo pozytywnych początkach.  Karta ta spełnia marzenia. Mówi o radości i zadowoleniu. Pokazuje nowe możliwości. Jeżeli przy tej karcie nadchodzą zmiany, to są one zawsze pozytywne.  Czekają przy tej karcie liczne podróże i wyjazdy. Osoby z pod znaku tej karty są otwarte na ludzi i świat.

Miłość

Wszystkie sprawy uczuciowe znajdą w tym roku swoje pozytywne rozwiązanie. Być może partner, który porzucił cię w bardzo nieładny sposób już nie wróci, ale ty wręcz będziesz chciał mu wysłać kosz z kwiatami w podziękowaniu za to, że już nie musisz męczyć się z jego osobą.  Teraz jesteś otwarty na nowe i to nowe do ciebie przyjdzie. Osoby samotne czekają naprawdę szczęśliwe związki. Może was dzielić drobna odległość, ale to kwestia do przezwyciężenia. Nie siedź jednak w domu, tylko postaraj się wyjść do ludzi. Tylko w ten sposób uda ci się naprawdę ruszyć z miejsca.  A miłość jak już rozkwitnie, to będziesz czuł się najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi. W stałych związkach szykują się zmiany. A to pomyślicie nad udoskonaleniem swojej przestrzeni, a to postaracie się coś zmienić na lepsze wszelkie przeprowadzki są dla was stworzone. Party starające się o dziecko będą mogły wreszcie wykrzyczeć swoją radość całemu światu.

Praca

Jeżeli masz ochotę na zmiany, ten rok da ci do tego wiele możliwości. Propozycje będą sypać się jak z rękawa. Jeżeli obecne miejsce pracy nieco cię uwiera, jeżeli nie możesz dogadać się z przełożonym bądź współpracownikami zaryzykuj i odejdź. Bardzo szybko znajdziesz nową pracę z której będziesz zadowolony.  Jeżeli prowadzisz własną firmę, twoje zyski powinny wzrosnąć. Będziesz miał dużo pomysłów na zmianę, a stare kłopoty odejdą w zapomnienie.  Poradzisz sobie w każdym zakresie. Możesz tez liczyć na sprzyjających ludzi i bardzo pozytywne okoliczności. Ciesz się rozwojem i inwestuj, jeżeli poczujesz taką potrzebę. Osoby szukające pracy powinny trafić w miejsce, które będzie ich w stu procentach zadowalało.

Zdrowie

Jeżeli masz ochotę na podbój wszechświata, to starczy ci na to i sił i zdrowia. Będziesz po prostu nie do zdarcia.  Drobne kłopoty zdrowotne odejdą w dal. Pamiętaj jednak o chwilach odpoczynku. Najlepiej z daleka od miejsca gdzie mieszkasz  gdzie pracujesz. To naładuje cię bardzo pozytywna energią. Jeżeli borykasz się z problemami zdrowotnymi ciężkiej wagi, to w tym roku mogą znaleźć się dla ciebie pozytywne rozwiązania. Nowatorska terapia bądź dopiero wprowadzone leki mogą po prostu dokonać prawdziwych cudów.

Sprawdź horoskop dla wagi, skorpiona, strzelca, koziorożca, wodnika i ryb!

Rak

Umiarkowanie

To karta, która mówi o spokoju i unormowaniu najważniejszych spraw. Nadchodzi dla ciebie okres spokoju i stabilizowania wszelkich sytuacji problematycznych. Nie możesz liczyć przy tej karcie na wielkie zyski ale i strat nie będzie dużo. Królował u ciebie będzie zdrowy rozsądek i powolne dochodzenie do celu. Zwiastuje ona powodzenie we wszelkich przedsięwzięciach pod warunkiem że zachowa się dużą dozę zdrowego rozsądku. Osoby spod znaku tej karty są wstrzemięźliwe i poważnie traktujące swoje obowiązki.

Miłość

Musisz koniecznie nauczyć się zachowywać równowagę. To, że czegoś pragniesz nie oznacza, że jest to dla ciebie dobre. Postaraj się działać tak na polu miłości, żeby nikogo nie krzywdzić. Szczególnie, jeżeli spodoba ci się osoba, która nie jest osoba samotną, albo ty sam jesteś w spokojnym acz nudnym związku, zastanów się dwa razy, czy twoje starania nie popsują harmonii nie tylko twojej ale tez i innej rodziny. Ten rok będzie skutecznie łączył ze sobą przeciwieństwa. Jeżeli do tej pory byliście ze swoim partnerem jak ogień i woda, teraz łatwiej będzie wam się porozumieć. Wspólne działania bardzo was do siebie zbliża. Osoby samotne mogą liczyć na związek. Nie będzie to jednak miłość od pierwszego wejrzenia, tylko raczej powolny rozwój przyjaźni. Przy waszym boku pojawi się ktoś, na kogo będzie można zawsze liczyć.

Praca

Od czasu do czasu będziesz musiał dokonać analizy swojego postępowania. Jeżeli wszystko idzie w dobrym kierunku i nie zboczyło za bardzo od swoich pierwotnych założeń, możesz działać dalej. Zaufaj ludziom, którzy do tej pory cię nie zawiedli i raczej stawiaj na tych, których znasz niż na osoby nowe. Mogą one wydawać się genialne a potem i tak nie spełnić twoich oczekiwań. Spotkasz się z duża dozą życzliwości od współpracowników. Także szefostwo zacznie patrzeć na ciebie bardziej przychylnym wzrokiem. Postaraj się nie zawieść niczyjego zaufania. Działaj wolniej, ale za to skuteczniej. Wielkie plany wcielaj w życie krok po kroku, a nic cię nie przerośnie. Może uda ci się nawet znaleźć dodatkową pracę? To da niewielki ale jakże oczekiwany dochód na twoim koncie.

Zdrowie

Będziesz mógł pozwolić sobie na odpoczynek i chwile "nicnierobienia". To bardzo ważne, bo w tym roku możesz tracić nieco więcej energii niż zwykle. Ważne, żeby szybko nauczyć się regenerować siły. Nie dla ciebie wspinaczki po górach i wielkie wyzwania. Oczywiście jeżeli wpadniesz na taki genialny pomysł. Postaraj się raczej podchodzić do siebie i swojego zdrowia z duża dozą realizmu. Większe kłopoty zdrowotne nie powinny cię w tym roku dotknąć.

Sprawdź horoskop dla wagi, skorpiona, strzelca, koziorożca, wodnika i ryb!

Lew

Gwiazda

To karta, która daje nadzieję. Mówi o niezwykłych talentach i możliwościach. Pokazuje nam, że wszystko, co się wydarzy, będzie dla nas korzystne i dobre. Prowadzi nas prostą ścieżką do celu. Daje nadzieję na to, że wcześniejsze kłopoty po prostu od nas odejdą  i znajdą swoje pozytywne rozwiązanie. Mówi o dobrym czasie do osiągnięcia wszelakich sukcesów. Osoby spod znaku tej gwiazdy są utalentowane i bardzo lubiane przez swoje otoczenie.

Praca

W tym roku naprawdę możesz osiągnąć zamierzone cele. Zawsze starasz się niezwykle mocno, ale teraz nie będziesz musiał liczyć tylko na siebie. Owszem, trafisz na zajęcia, na zadania, które będą odpowiadały ci w stu procentach, ale również spotkasz na swojej drodze takie osoby, które pomogą ci w kryzysowych chwilach. Nie pobłądzisz w swoich decyzjach, bo będziesz prowadzony przez wyższe siły. Te osoby, które uprawiają wolny zawód, szczególnie z artystycznej dziedziny, będą bardzo zadowolone z kontaktów i wydarzeń. Kariera stanie przed wami otworem. Byle tylko nie zmarnować tego czasu. A lubisz przecież, drogi Lwie, błyszczeć i olśniewać otoczenie. Możesz liczyć na podwyżkę i awans a to dlatego, że będziesz potrafił zaprezentować się z jak najlepszej strony.

Miłość

To dla ciebie rok szczęśliwego rozwiązania. Pary, które do tej pory miały problemy z zajściem w ciążę, mogą się wkrótce bardzo mile zaskoczyć. Stare związki będą przeżywały swój renesans, a to z powodu dobrych pomysłów na wspólną aktywność. Wiele rzeczy was połączy a mniej będzie dzieliło. Nawet te relacje, które wcześniej w zasadzie wisiały na włosku, albo zostały zakończone, odnowią kontakt. Pewnie, ze w dużej mierze od was zależy, czy dalej wszystko między wami poukłada się pomyślnie, ale przynajmniej los da wam szansę porozmawiania i wyjaśnienia zaognionych sytuacji. Samotne osoby nie będą już dłużej same. Trafcie na kogoś, kto faktycznie bardzo mocno zawładnie waszym sercem. Spotkacie kogoś miłego, kto tak jak wy lubi wyzwania. Połączą was wspólne pasje i poglądy. Z tej znajomości naprawdę może wyjść coś ciekawego.  To dla ciebie bardzo dobry rok na wchodzenie w stałe relacje, na to, żeby myśleć o ślubie czy o wspólnym zamieszkaniu. Takie decyzje powinny dać ci zadowolenie na długie lata.

Zdrowie

W tym roku raczej nie odpoczniesz, więc przygotuj swój organizm na większy wysiłek. Walcz ze stresem, bo tylko on może ci zacząć nieco dokuczać. Jeżeli jednak zadbasz o odpowiednią ilość i jakość wypoczynku, to powinien być dla ciebie pod kątem zdrowotnym bardzo dobry czas. Unikaj niezdrowej żywności i skup się na wybieraniu dla siebie odpowiednich produktów. To da ci siłę i witalność, tak bardzo potrzebną w tym jakże intensywnym czasie. 

Sprawdź horoskop dla wagi, skorpiona, strzelca, koziorożca, wodnika i ryb!

Panna

Koło Fortuny

To bardzo zmienna karta. W zależności jak wykorzystamy dary dane nam przez los, może być pozytywna albo negatywna. Zapowiada ona zmiany i bardzo szybkie, nagłe wydarzenia. Możesz czuć się przy tej karcie tak, jakby w twoje życie wkroczyła trąba powietrzna. Jedno wydarzenie może odwrócić twoje życie do góry nogami. Ważne, żebyś potrafił wyjść z wszystkiego z podniesioną głową. Karta ta każe pamiętać, że nawet jeżeli wszystko wymyka nam się z rąk i wydaje nam się, że już nic nie jest normalnie, za moment nasze życie wpadnie na właściwe tory. Osoby spod znaku tej gwiazdy bywają zmienne, ale za to potrafią bardzo szybko podejmować trafne decyzje.

Praca

Czasem może ci się wydawać, ze zataczasz błędne koła. Cały czas borykasz się z jakimś problemem, który mimo podsumowania wraca do ciebie z uporem maniaka. Pamiętaj, ze w takich chwilach najlepiej odpuścić, żeby pewne rzeczy po prostu rozwiązały się same. Z losem nie wygrasz, ale jeżeli nauczysz się mu ufać, okaże się, że wyprowadza cię na naprawdę szerokie wody. W pracy możesz w równym stopniu liczyć na awans, jak na degradację. Zależy w jakim stopniu będziesz potrafił się skupić na wykonywanych zadaniach. Nie miej złudzeń, że ktoś ci pomoże. W walce z ważnymi zadaniami będziesz sam. Ale potem tylko sobie będziesz mógł zawdzięczać zwycięstwo. Jeżeli posiadasz własną firmę, wokół ciebie będzie działo się bardzo dużo. Z jednej strony zyski będą bardzo zmienne, ale z drugiej możesz liczyć na nowe znajomości, które przydadzą siew przyszłości. Szukając pracy zdaj się na swoją intuicję. Miejsca i osoby, które w pierwszym momencie wydadzą ci się nie do końca normalne, po prostu takie będą. Unikaj wszystkiego, na co twój organizm reaguje niechęcią. Nawet, gdybyś na to wymarzone zajęcie miał poczekać nieco dłużej.

Miłość

Zmienność emocji będzie charakteryzowała ten rok. Możesz liczyć na pozytywne rozwiązanie sytuacji, ale możesz też niespodziewanie zakończyć związek, który już od dłuższego czasu się nie układa. Osoby w stałych relacjach będą teraz podejmowały taką właśnie decyzje. Jeżeli coś wcześniej sypało się i kruszyło, teraz pozostaną z tego jedynie zgliszcza. A ty mocno ruszysz do przodu. Decyzje o rozstaniach będą przychodziły ci znacznie łatwiej niż w innym czasie. Chociaż nic nie zrobisz pochopnie. To będzie sprawa, nad którą myślisz już od dłuższego czasu. Z drugiej strony partnerstwa, które mogły rozstać się kilka miesięcy wcześniej, wpadną na siebie niespodziewanie i z tego spotkania może wyniknąć nowa jakość miłości. Warto będzie zainwestować trochę czasu w naprawianie tego, co wcześniej zostało zburzone. W każdym razie twoje plany nie do końca będą wyglądały tak, jak sobie zamarzysz. Osoby samotne mogą liczyć na łut szczęścia. Jak zmiany to zmiany. Już samotność nie będzie wam dokuczała. Znajdziesz swoje szczęście w zupełnie  niespodziewanych okolicznościach. Otwórz się na nowe możliwości i czekaj z wyciągniętymi rękoma.

Zdrowie

W tym roku zdrowie będzie ci w większości czasu dopisywało. Zadbaj tylko nieco o swoją kondycję i zdrowa dietę, a na pewno organizm odwdzięczy się z nawiązką. Na początku roku nie unikniesz jednak bliższego kontaktu ze służbą zdrowia. Wszelkie infekcje i grypy staraj się wyleżeć, bo powikłania mogą ci gorzej doskwierać niż same choroby. Zdarzające się od czasu do czasu nadmiary energii postaraj się konstruktywnie wykorzystać.

Sprawdź horoskop dla wagi, skorpiona, strzelca, koziorożca, wodnika i ryb!


 
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy