Reklama

Reklama

Horoskop na październik

Sprawdź, co czeka cię w październiku!

Baran 21 marca – 20 kwietnia

Miłość i seks: Powiedzcie sobie otwarcie, co komu w duszy gra, a przekonacie się, że chodzi wam o to samo! Szczera rozmowa tylko wzmocni waszą więź. Za to singielkę ktoś w otoczeniu intryguje. Warto poznać go bliżej...

Reklama

Praca i pieniądze: Nie daj się wciągnąć w cudze rozgrywki. Lepiej współpracuj w zgodnej grupie, wspólnie osiągniecie świetne wyniki. Uwaga, w kontaktach z szefem trzymaj język za zębami.

Rodzina i przyjaciele: Nie wdając się w spory, żartem rozbroisz każdą sytuację. Nowe obowiązki podziel między domowników.

Twój facet: Stanie się mniej rozmowny, ale bardziej pracowity.

Byk 21 kwietnia – 20 maja

Miłość i seks: Pary odnajdą coś, co połączy je jeszcze mocniej. Jeśli wciąż szukasz tego jedynego, rozejrzyj się wśród życzliwych osób. Ale... nie spiesz się z decyzją.

Praca i pieniądze: Będziesz bardziej spostrzegawcza niż inni, co otworzy przed tobą ciekawe możliwości zawodowe.

Rodzina i przyjaciele: W domu sympatycznie, wiele czasu dla przyjaciół i na miłe imprezy. W trudnej relacji pokonasz uprzedzenia - ktoś wyciągnie rękę na zgodę, a ty jej nie odrzucisz.

Twój facet: Szybko wypełni trudne obowiązki i będzie z siebie dumny. Chodzi mu po głowie jakiś plan. Pozwól, by dojrzał w ciszy.

Bliźnięta 21 maja - 22 czerwca

Miłość i seks: Czasu tylko dla siebie nie będziecie mieć wiele, lecz spędzicie go intensywnie. Ktoś się tobą interesuje? Może się wykluć przyjaźń lub coś więcej!

Praca i pieniądze: Obowiązki i ciekawe wyzwania przesłonią ci inne sfery życia. Wydarzenia w pracy mogą pokrzyżować część planów osobistych, ale nie będziesz żałować.

Rodzina i przyjaciele: Zajęcia domowe nie będą twoim priorytetem. Gdy trzeba odłożyć wyjazd czy spotkania, zrób to z uśmiechem - lepsze oferty i możliwości pojawią się pod koniec miesiąca.

Twój facet: Tęskni za twoją obecnością, czułością, rozmowami.

Rak 23 czerwca – 22 lipca

Miłość i seks: Będzie zwyczajnie, co cię nie zmartwi, bo nie masz głowy do roztrząsania uczuciowych zawiłości. W ostatniej dekadzie zrobi się bardzo romantycznie.

Praca i pieniądze: Wpadniesz na świetny pomysł, jego realizacja przyniesie zysk większy, niż oczekujesz. Okoliczności ułożą się korzystnie dla szukających dobrej pracy.

Rodzina i przyjaciele: Korzystaj z dobrej passy, załatw coś ważnego, zorganizuj spotkanie z przyjaciółmi. Unikaj tych, których nie lubisz!

Twój facet: Jest życzliwie nastawiony do twoich pomysłów, a w rodzinnym sporze weźmie twoją stronę. Nawet, jeśli nie masz racji...

Lew 23 lipca – 23 sierpnia

Miłość i seks: Zdarzy się parę sporów o drobiazgi, ale i wiele pięknych chwil. Singielka może poczuć, że od przybytku jednak głowa boli. Czas dokonać wyboru!

Praca i pieniądze: To nie najlepsza pora do negocjacji i podpisywania nowych umów. Masz za to moc energii, która pozwoli ci zrealizować ważny plan, wykonać trudne zadanie.

Rodzina i przyjaciele: Nie stawiaj spornej kwestii na ostrzu noża - wrócisz do tematu za jakiś czas. Nadrobisz towarzyskie zaległości.

Twój facet: Od razu się połapie, z kim nie należy wchodzić w żadne układy. Szybko podejmie trudne, ale konieczne decyzje.

Panna 24 sierpnia - 23 września

Miłość i seks: Nieźle dasz popalić ukochanemu! Na szczęście on zachowa spokój. Znajomość zawarta niedawno nabierze blasku, co ucieszy singielkę.

Praca i pieniądze: Pora na spokojną i systematyczną realizację planów. Niech cię nie zniechęci początkowy opór materii! Przyjdzie parę interesujących propozycji - wybór wymaga namysłu.

Rodzina i przyjaciele: Pozwól rodzinie wspólnie zadecydować w ważnej dla was kwestii. Nie pożyczaj nikomu pieniędzy.

Twój facet: Nie wdaje się w rodzinne spory, unika zatargów z kolegami. Nie poznajesz go? Chyba coś biedaka gryzie.

Waga 24 września - 23 października

Miłość i seks: Zaufasz partnerowi i wasze relacje wyjdą na prostą. Czekają was dobre dni i noce! Rozkwitniesz, będziesz adorowana. Flirt? Czemu nie, dobrze wiesz, gdzie postawić granicę. Singielka marząca o poważnym związku może trafić na drugą połówkę, gdy porzuci utarte szlaki.

Praca i pieniądze: Dostrzeżesz okazję zarobku lub szansę na awans tam, gdzie inni widzą kłopot. Korzystaj z cudzych doświadczeń, a w portfelu zrobi się zasobniej!

Rodzina i przyjaciele: W atmosferze bliskości uda się to, co na oko nierealne. Napięcia i afery wstrząsną dalszą rodziną, ale ominą wasz dom. W ważnej dziedzinie nadrobisz stracony czas i spełnisz swoje marzenie!

Twój facet: Porzuci schematy, ograniczające spontaniczność. Będzie wręcz zgadywać, czego pragniesz!

Skorpion 24 października - 22 listopada

Miłość i seks: Rozliczenia z przeszłością mają sens, gdy nie trwają za długo. Potrzebna ci chwila spokoju, by nabrać dystansu do paru spraw. Miłość trwa i wygra.

Praca i pieniądze: Bardzo dobry czas na zarabianie i oszczędzanie. W końcu października dostaniesz ciekawą propozycję.

Rodzina i przyjaciele: W plotkach może tkwić ziarno prawdy. Unikaj krytyki i komentarzy, a rozwiążesz trudną sytuację. Zaskoczy cię nieoczekiwana uroczystość. W domu spokój.

Twój facet: W każdej sytuacji chce teraz postawić na swoim i znajduje sensowne argumenty. Zaufaj mu, a dobrze na tym wyjdziesz.

Strzelec 23 listopada - 21 grudnia

Miłość i seks: Spełnią się marzenia, a problemy same się rozwiążą. Im więcej rzeczy zrobicie wspólnie, tym lepiej dla związku. Także tego, który dopiero kiełkuje.

Praca i pieniądze: Masz duże pokłady energii i pojawi się wiele sposobności, by jej mądrze użyć. Nie wahaj się, przyjmij propozycję zastąpienia osoby na wyższym stanowisku. Finanse zwyżkują!

Rodzina i przyjaciele: Odkryjesz smykałkę do działalności społecznej. Życie towarzyskie nadal będzie intensywne.

Twój facet: Przekonuje cię do domowej inwestycji, wyjazdu, wzięcia zwierzaka ze schroniska. Wybierz to, na co chcesz się zgodzić.

Koziorożec 22 grudnia - 20 stycznia

Miłość i seks: Nie będzie łatwo, ale wypracujecie sposób zgodnego współdziałania. Czekasz na nową miłość? Zastanów się, czy nie mylisz przyjaźni z miłością.

Praca i pieniądze: Problemy da się wyjaśnić, zachowując zimną krew. W końcu października - pożądany obrót spraw i sukces.

Rodzina i przyjaciele: W domu zgodnie. Dużo zajęć sprawi, że bliscy docenią wspólne chwile. Wśród przyjaciół zmiany, a życie towarzyskie inspirujące. Ktoś mile cię zaskoczy swoją decyzją.

Twój facet: Świetnie wyczuje twój nastrój. W bardzo osobistych chwilach bez pytania pójdzie na żywioł, co ci się spodoba.

Wodnik 21 stycznia – 18 lutego

Miłość i seks: Przeżyjesz z partnerem piękne chwile, będziesz energiczna i pomysłowa w dzień i w nocy. Singielka trafnie rozpozna znajomość wartą zachodu.

Praca i pieniądze: W pracy udany okres, ale teraz szczególnie warto szukać sojuszników, a omijać nieżyczliwych. Dobrze dobrany zespół będzie góry przenosił! W ostatniej dekadzie bądź ostrożna.

Rodzina i przyjaciele: Posypią się zaproszenia. W domu twój pomysł spotka się z chłodnym przyjęciem. Przekonuj i nie odpuszczaj!

Twój facet: Zachowa zdrowy rozsądek, gdy inni rzucą się na wspaniałą okazję. Dzięki niemu na czas zejdziesz z obłoków.

Ryby 19 lutego – 20 marca

Miłość i seks: Przeanalizujesz to, co was łączy i dzieli. Związek okrzepnie i dostaniesz to, czego pragniesz. Dobre chwile czekają singielkę z kimś z przeszłości.

Praca i pieniądze: Twoje pomysły okażą się godne realizacji - warto je zaprezentować. Nie chowaj się w kącie, lecz działaj!

Rodzina i przyjaciele: W domu odpadną jakieś uciążliwe powinności. Będziesz dumna z sukcesów członków rodziny. Życie towarzyskie masz ciekawsze niż plany! Ale uwaga na wirtualne znajomości.

Twój facet: Nie jest zadowolony ze swoich zawodowych osiągnięć. Na szczęście uzna, że udana rodzina to też powód do dumy.Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje