Reklama

Reklama

Majowy horoskop numerologiczny

Nie tylko twoje życie zapisane jest w liczbach - koniecznie sprawdź, jakie numery wpływają na twój los, jaka jest twoja szczęśliwa liczba a jaka przynosi ci pecha.

Numerologiczna jedynka

Numerologiczne Jedynki w tym miesiącu zmierzą się ze sprawami rodzinnymi, pospiechem i sytuacjami w których trzeba będzie wykazać się perfekcjonizmem żeby nie powiedzieć mistrzostwem. W sprawach uczuciowych jak i rodzinnych trzeba będzie okazać otoczeniu więcej serca i wyrozumiałości, uważajcie jednak kiedy traficie na szantażystę emocjonalnego, w takich sytuacjach zdajcie się na swój rozum.

Unikajcie romansów z osobami związanymi, a jeśli już uwikłaliście się w taką relacje zachowajcie maximum ostrożności. W sprawach zawodowych pospiech może być Waszym sprzymierzeńcem gdyż w sytuacjach stresowych będziecie potrafili zachować zimną krew.

Reklama

Maj będzie dobrym miesiącem dla osób pracujących w mediach wielu z Was dostanie szansę od Losu jednak najwięcej możliwości będą miały osoby specjalizujące się w konkretnych dziedzinach. W sprawach zawodowych starsze kobiety będą blokowały Wasze pomysły. Zadbajcie o układ pokarmowy i nerki.

Numerologiczna dwójka

Numerologiczne Dwójki mogą w tym miesiącu spodziewać się oddalenia w związkach, zaczną dbać o swoją prywatność i będą miały szczęście do ludzi i pieniędzy. Początek miesiąca może owocować w wyjazdy, nie odmawiajcie, dzięki nim nie tylko wzbogacicie się o wiedzę ale i o znajomości.

Zadbajcie o swój wygląd i prezencje, w trakcie wyjazdu może stanąć na Waszej drodze interesująca osoba, może Was czekać również związek na odległość. Single w połowie miesiąca będą miały szanse poznać kogoś przez internet lub w podróży. Jeśli zastanawiacie się nad zakupem auta, udana transakcja może mieć miejsce w drugiej połowie tygodnia.

Jeśli chcecie wypróbować swoje szczęście, większe szanse na wygraną lub wzbogacenie się pojawią się na koniec miesiąca. Unikajcie sytuacji w których mielibyście wykonywać coś za innych, efekt będzie przeciwny do zamierzonego. Zadbajcie o nogi, żylaki, pajączki, osoby starsze uwaga na stawy i krążenie.

Numerologiczna trójka

Numerologiczne Trójki mogą w tym miesiącu narzekać na poprawki i usterki, trzymajcie się z daleka od spraw sądowych czy urzędowych. Jako osoby twórcze i towarzyskie możecie narzekać że niewiele się dzieje, dlatego też sami będziecie musieli zadbać o swoje rozrywki lub nawet zorganizować je innym.

W sprawach osobistych Wasze notowania wzrosną i przyciągniecie nie jedno spojrzenie lub nawet pokusicie się o flirt czy romans, jednak będąc w związku dobrze się zastanówcie gdyż druga strona może potraktować tą relacje bardzo poważnie. W połowie miesiąca mogą odezwać się sprawy rodzinne, ostrożnie z pomocą finansową dla bliskich.

Jeśli planujecie remont domu, auta lub drogi zakup przedmiotu czy usługi, to będziecie musieli patrzeć sprzedawcom czy usługodawcom na ręce, zachowajcie paragon lub spiszcie umowę. Unikajcie sądów i urzędów w tych miejscach mogą spotykać Was niepowodzenia. Zbadajcie oczy, w maju mogą męczyć Was migreny.

Numerologiczna czwórka

Numerologiczne Czwórki w Maju powinny ostrożnie podchodzić do plotek, pracy i miłości. Ten miesiąc może być dość chaotyczny, nerwowy i pomieszany a wszystko to nie jest Czwórkom miłe. Pomyłki w pracy lub błędy wywołane pośpiechem odbiją się na Waszych relacjach z bliskimi.

Początek miesiąca może obfitować w sytuacje związane z reklamacjami lub niezadowolonymi klientami, zachowajcie spokój i starajcie się załatwiać sprawy polubownie. W połowie miesiąca unikajcie plotek, a jeśli zaistnieje taka potrzeba wyjaśniajcie ją natychmiast.

W sprawach uczuciowych nie działajcie pod wpływem emocji, łatwo będzie wybuchnąć z byle powodu, co może w niektórych sytuacjach doprowadzić nawet do rozstań. Jeśli czekacie na zakończenie spraw sadowych czy urzędowych, uda się je zakończyć na koniec miesiąca.

Zachowajcie rozsądek i ostrożność prowadząc auto, wasza brawura może się źle skończyć. Ostrożnie z kręgosłupem, starajcie się nie dźwigać i nie szarpać ciężkich przedmiotów.

Numerologiczna piątka

Numerologiczne piątki będą w swoim żywiole, jeżeli chodzi o pracę, jednak w relacjach z bliskimi mogą pojawić się trudności. W sprawach zawodowych postarajcie się dać z siebie wszystko, będziecie skarbnicą pomysłów i innowacji. Od samego początku miesiąca będą rodziły się w waszej głowie pomysły i nawet wolny czas będziecie poświęcać na snucie planów czy projektów.

Wasz mózg będzie pracował jak superszybki komputer. Pamiętajcie jednak, aby zadbać o swoje interesy i żeby nikt nie przypisał sobie waszych zasług. W tym miesiącu możecie się też zmierzyć z rolą szkoleniowca w pracy. W sprawach osobistych możecie być nieco oschli dla swoich partnerów. Samotne piątki mogą być tak pochłonięte swoją pasją czy zajęciem, że nie zauważą wpatrzonych w siebie oczu adoratorów.

Jeśli jesteście rodzicami znajdźcie czas dla swoich dzieci, tylko ich nie umoralniajcie i nie pouczajcie, stańcie się na ten czas ich przyjaciółmi. Zadbajcie o gardło, zwróćcie uwagę na tarczycę.

Numerologiczna szóstka

Numerologiczne szóstki w tym miesiącu zmierzą się z zazdrością, zdradą i tajemnicą. Osoby będące w związkach powinny zwrócić uwagę na to, co się dzieje w ich relacji i czy aby nie oddalacie się od siebie. Niektórzy z was mogą przeżyć zranienie ze strony partnera. Samotne szóstki będą przyciągały do siebie osoby związane, nie obiecujcie sobie zbyt wiele po takich relacjach, gdyż możecie zostać wykorzystani.

W sprawach zawodowych możliwe wyjazdy i szkolenia, korzystajcie z nich. Jednak w tym miesiącu możecie być poproszeni o zachowanie dyskrecji, zachowajcie ją za wszelką cenę! Uważajcie na manipulacje ze strony kobiety w starszym wieku, która będzie chciała od was wyłudzić pracę, informacje lub pieniądze.

Postarajcie się nie wydawać zbyt dużo pieniędzy, gdyż na koniec miesiąca może spotkać was większy wydatek. Na koniec miesiąca spory sukces zawodowy. Zdrowotnie zadbajcie o nerki i inne podwójne organy. Nie eksperymentujcie z dietami.

Numerologiczna siódemka

Numerologiczne siódemki zaskoczą się same swoim urokiem, atrakcyjnością i siłą przebicia. To będzie dobry miesiąc pod względem pracy, osoby bezrobotne będą miały większą szanse na jej znalezienie w trzecim tygodniu miesiąca. Pracujący i biznesmeni zapełnią kalendarz zamówień czy zleceń.

Firmy czy interesy, które siiódemki będą miały otworzyć, czy poprowadzić przyniosą zyski. Warto w tym miesiącu zainwestować w swój wygląd i garderobę, zaskoczycie otoczenie swoją atrakcyjnością. Samotne siódemki spotkają na swej drodze adoratorów, ale także natrętów.

Jeśli planujecie remonty, pamiętajcie aby dopilnować drobiazgów. Wiele siódemek zapragnie upiększyć swoje otoczenie, pozwólcie sobie na większe zakupy do domu. Jeśli planujecie zakup mieszkania lub wzięcie kredytu, wiele spraw potoczy się po waszej myśli. Zadbajcie o skórę, ale korzystajcie tylko ze sprawdzonych kosmetyków czy gabinetów.

Numerologiczna ósemka

Numerologiczne ósemki w tym miesiącu chcąc dla kogoś dobrze, będą wychodziły na tym jak Zabłocki na mydle. Na początku miesiąca możecie przejąć obowiązki po koledze lub zgodzić się na wykonanie poprawek, lepiej się do tego nie zabierajcie, praca nie będzie się kleiła i odciągnie was od innych bardziej dochodowych możliwości.

W połowie miesiąca mogą się też odezwać dawne sprawy, o których zapomnieliście, postarajcie się je doprowadzić do końca. Wasza dawna miłość lub ekspartner może wam zaszkodzić w trzeciej dekadzie maja, dlatego starajcie się omijać szerokim łukiem te osoby.

Jeśli jesteście w trakcie załatwiania lub kończenia spraw urzędowych, to możecie liczyć na pomyślność w ostatnich dniach maja. W tym miesiącu postarajcie się odwiedzić lub zadbać o dobry kontakt z osobami starszymi w rodzinie, telefon, rozmowa niewiele kosztuje, a możne sporo dać wam, jak i im. Jeśli narzekacie na bóle kręgosłupa, zadbajcie o odpowiedni materac, chrońcie oczy.

Numerologiczna dziewiątka

Numerologiczne dziewiątki mogą w maju wziąć na siebie zbyt dużo obowiązków, powinny też liczyć się z błędami komunikacyjnymi. Maj obdaruje was możliwościami zawodowymi, jednak mierzcie siły na zamiary - doba to tylko 24 godziny i nie da się jej wydłużyć.

W sprawach zawodowych wasz pomysł zyska uznanie otoczenia, jednak wymusi też na was konieczność działania. Ostrożnie z obietnicami, szczególnie zaraz po świątecznym weekendzie. W drugim tygodniu maja mogą stawać na waszej drodze osoby fałszywe, dlatego nie ujawniajcie wszystkich faktów związanych z waszymi projektami.

Dziewiątki rzadko kiedy mają szczęście w miłości, niestety w tym miesiącu możecie pozostać nie tylko ślepi, ale i głusi na uczucia innych osób. Pod koniec miesiąca możecie kogoś zranić swoją postawą. Bądźcie wyczuleni na manipulacje i plotki, ktoś będzie opowiadał bzdury na wasz temat.

Zadbajcie o kręgosłup i gardło. Zweryfikujcie diagnozę lekarską u jeszcze jednego specjalisty.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop | numerologia | horoskop numerologiczny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy