Reklama

Reklama

Dzikie i potargane

Asymetryczne, dzikie i potargane - takie powinny być nasze wiosenne fryzury proponowane przez Leszka Czajkę, fryzjera m.in. uczestników programu Idol.

- Generalnie najmodniejsze będą fryzury, które było widać w Idolu, to jest to co obowiązuje. Staram się wyprzedzać trendy. A jeśli chodzi o szczegóły to są małe niuanse, np. u kobiet i facetów wchodzą dłuższe tyły, no i to co jest - dzikie, rozwichrzone, potargane... Odchodzi się od włosów bardzo prostych, np. po żelazku. I zaczynają być modne loki. Oczywiście bardzo specyficzne, nieregularne - mówił Leszek Czajka na CZATerii.

Reklama

Rzeczywiście Czajka wyprzedza trendy. Najlepszym przykładem jest fryzura, którą nosi pianista Adam Sztaba oraz sam jej twórca. Dopiero teraz wchodzi ona do światowych trendów.

- Tak, dopiero teraz ta fryzura zaczyna wchodzić w kolekcji jesień-zima, już obowiązuje ona u mężczyzn. Z tego co się orientuję, również w kolekcji wiosna-lato będą u facetów modne dłuższe włosy.

Internautki dostały też wskazówki co do farbowania włosów. - Obowiązywać będą brązy i takie sprane, jakby ściągnięte słońcem blondy. Wracają równe kolory, a jeżeli balejaże, to jest gra podobnych do siebie odcieni, żeby nie było zbyt wielkiej różnicy. To tworzy efekt gry światła- mówi Leszek Czajka.

Dowiedz się więcej na temat: czajka | fryzury

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje