Reklama

Reklama

Problem: Jestem agresywna

Moim problemem jest zbyt duża agresja w stosunku do ludzi. Wybucham z byle powodu. Boję się, że przez to rozpadnie się moje małżeństwo.

Zanim poznałam obecnego męża, byłam w związku z mężczyzną, który mnie strasznie bił i poniżał. Przez te wszystkie lata upokorzenia wzbierała we mnie agresja i teraz wychodzi ze mnie jak powietrze z dziurawego balona. Próbowałam się leczyć, chodziłam na terapie, jednak na niewiele to pomogło.

Bywa tak, że jestem do tego stopnia agresywna, że nie patrzę gdzie jestem a potrafię naubliżać człowiekowi, który na przykład krzywo się na mnie spojrzy. Mało brakowało, a uderzyłabym byłą dziewczynę mojego męża, bo za często do niego dzwoniła.

Reklama

Zauważyłam, iż niektórzy członkowie rodziny najzwyczajniej się mnie boją. Mój mąż chyba też cały czas uważa, aby mnie nie zdenerwować, bo wtedy wychodzi ze mnie demon. Czasem sama siebie nie poznaję. Wielokrotnie próbowałam zapanować nad swoim zachowaniem, ale bezskutecznie. Przez to w moim małżeństwie zaczyna się psuć. Proszę poradźcie mi, co mogę zrobić.

Czasami nawet najlepsza "książkowa" rada nie zastąpi tej, która wynika z naszych doświadczeń. Do naszej redakcji przychodzi wiele takich listów, na które jednej osobie trudno jest mądrze odpowiedzieć, ale liczymy na was.

Redakcja

Jeśli potrzebujesz rady naszych czytelniczek - napisz do nas!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: agresja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy