Reklama

Reklama

Przejażdżka do łazienki Kylie Jenner

Kylie Jenner kazała podwieźć się do łazienki, oddalonej o 15 metrów.

Gwiazda "Z Kamerą u Kardashianów" - która w zeszłym tygodniu obchodziła swoje 18 urodziny - otrzymała olbrzymią sumę 200 tysięcy dolarów za pojawienie się w niedzielę (16.08.15) na imprezie InList w Beachclub w Quebecu, ale kiedy łazienki okazały się "poniżej standardu" wobec niej, gwiazda kazała zawieźć się nieopodal.

  - Kylie była eskortowana do garderoby VIP, aby się przebrać, ale stwierdziła, że miejsce jest poniżej standardu i kazała ochronie przewieźć się do odległej o jakieś 15-30 metrów, zdecydowanie bardziej odpowiedniej toalety - opowiedział świadek w rozmowie z dziennikarzami gazety "New York Post".

W międzyczasie, Kylie dostała propozycję 10 milionów dolarów za zagranie w filmie dla dorosłych.

Vivid Entertainment wysłał pięknej brunetce oficjalny list, w którym zaoferował jej 7-cyfrową sumę za nagranie materiału razem ze swoim chłopakiem Tyga.

Siostra Kylie, Kim Kardashian West, została celebrytką, kiedy jej seks kaseta z byłym chłopakiem Rayem J wyciekła do internetu w lutym 2007 roku.

Video zostało w końcu kupione i wyemitowane przez Vivid Entertainment, pod tytułem "Kim K Superstar", po tym jak Kim wytoczyła sprawę sądową i zgodziła się na 'sprzedaż' za 5 milionów dolarów.

W liście do Kylie, Hirsch napisał:  - Sekstaśma Kim pomogła jej rozpocząć karierę i dla ciebie też byłaby pozytywem.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje