Reklama

Reklama

Najlepsza praca na świecie

Duże pieniądze za sześć miesięcy leniuchowania na pięknej, tropikalnej wyspie - to oferta pracy proponowana przez władze australijskiego stanu Queensland. To najlepsza posada na świecie.

Pensja wynosi 150 000 dolarów australijskich (105 000 USD) i zawiera darmowe przeloty z miejsca zamieszkania zwycięzcy do miejsca zatrudnienia, czyli na Hamilton Island na Wielkiej Rafie Koralowej.

Reklama

"Zatrudniony" dostanie też do swojej dyspozycji domek na plaży z trzema sypialniami, basenem, sprzętem do golfa.

A obowiązki? Dozorca wyspy będzie musiał przechadzać się po białym piasku, nurkować na rafie i zajmować się jeszcze kilkoma mniejszymi zadaniami oraz co tydzień opowiadać o swoich zajęciach na blogu, dodając zdjęcia i pliki wideo.

Wymagania? Starający się o tę posadę muszą być komunikatywni, umieć doskonale pływać oraz posługiwać się językiem angielskim w mowie i pismie.

Ponieważ taka osoba będzie musiała od czasu do czasu rozmawiać z mediami o tym, co robi nie może być zbyt nieśmiała, powinna też kochać słońce, morze, i przebywanie na świeżym powietrzu, dodają pracodawcy.

Fakt, że "dozorca" opłacany będzie za poznawanie wyspy na Wielkiej Rafie, pływanie, nurkowanie i prowadzenie stylu życia charakterystycznego dla Queensland czyni tą ofertę bez wątpienia najlepszą pracą na świecie, twierdzą przedstawiciele władz stanowych.

Kampania jest częścią działań mających na celu ochronę wartego 18 milionów dolarów australijskich przemysłu turystycznego podczas kryzysu ekonomicznego.

Aplikacje można składać do 22 lutego. W pierwszej turze zostanie wyselekcjonowanych 11 kandydatów, którzy popłyną na Hamilton Island na początku maja, gdzie odbędzie się ostateczna rekrutacja. Osoba, która szczęśliwie przejdzie cały proces zacznie pracę 1 lipca.

Podania można składać on line na www.islandreefjob.com

AFP (tłum. i opr. IG)

Dowiedz się więcej na temat: Queensland

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje