Reklama

Reklama

Razem dla zwierząt

Do czego przekonują was gwiazdy?

Maciej Stuhr, Urszula Grabowska i Magdalena Walach to tylko trzy gwiazdy spośród grona znanych osób, które zaangażowały się w kampanię społeczną "Prawdziwa przyjaźń jest za darmo". Sprawdź, do czego chcą was przekonać!


Kampania "Prawdziwa przyjaźń jest za darmo", zorganizowana przez Fundację Psi Los, to prozwierzęcy projekt, którego celem jest zwrócenie uwagi na problem bezdomnych zwierząt, a przede wszystkim popularyzacja adopcji schroniskowych. Portal INTERIA.PL jest partnerem akcji.

W akcję zaangażowali się m.in. Maciej Stuhr, Urszula Grabowska i Magdalena Walach. Dlaczego? 

Magdalena Tyrała, INTERIA.PL: Wzięłaś udział w akcji nawołującej do adopcji psów ze schroniska, a sama nie masz psiaka. Dlaczego?

Magdalena Walach: - Od dziecka zawsze miałam psa. To, że akurat teraz go nie mam, wynika z tego, że zawód jaki wykonuję, związane z nim częste wyjazdy, bywa że i przeprowadzki, uniemożliwiłby mi codzienne zajmowanie się nim. Już w dzieciństwie wpojono mi, że jeśli chce się mieć zwierzaka, trzeba wziąć za niego pełną odpowiedzialność. Nie chciałabym nieustannie obarczać innych obowiązkami związanymi z posiadaniem psa.

Reklama

- Jest jednak wiele osób, które marzą o własnym psie, często noszą się z zamiarem jego kupna. Wzięłam udział w akcji nawołującej do adopcji psów ze schroniska, ponieważ wiem, że takie psy w sposób szczególny odwdzięczają się swoim nowym właścicielom za ich szlachetność.

Skąd to wiesz?

- Takiego pieska miałam w dzieciństwie, wprawdzie nie wzięłam go ze schroniska, ale szybko mógł tam trafić, bo był przybłędą. Był z nami bardzo długo, na zawsze pozostając wiernym i oddanym przyjacielem. Patrząc z perspektywy czasu trudno mi sobie wyobrazić dzieciństwo bez niego.

Psia przyjaźń jest bezcenna

- Psia przyjaźń jest bezcenna, kompletnie bezinteresowna i absolutnie szczera - mówi Urszula Grabowska, wyjaśniając powody swojego zaangażowania w akcję "Prawdziwa przyjaźń jest za darmo", organizowaną przez Fundację Psi Los (więcej: zobacz materiał wideo).

Szuka w swoim życiu sensu

- Jeśli jestem popularny i ktoś lubi moje role, to za pośrednictwem tej sympatii mogę zwrócić uwagę innych na ważne sprawy, jak oddawanie szpiku czy adopcja zwierząt ze schroniska - mówi Maciej Stuhr (więcej: zobacz materiał wideo).


Magdalena Tyrała

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy