Reklama

Reklama

Wielki test o żywności

Wielki Test o Żywności - już dziś!

Czy wszyscy Polacy w Wigilię jedzą barszcz? Gdzie na deser podaje się kutię? Jak smakuje ciasto z suską sechlońską? Być może takie pytania padną podczas Wielkiego Testu o Żywności, który odbędzie się już dziś. Początek o godz. 20.30 - także na stronach Interii, równolegle z programem na żywo w TVP1. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Dziś o godz. 20:30 - w TVP1 i na stronach INTERIA.PL  - rozpocznie się konkurs w formie quizu, który sprawdzi wiedzę na temat żywności. Aby wziąć w nim udział, wystarczy dzisiaj od godz. 20.00 wypełnić formularz zgłoszeniowy pod adresem http://testozywnosci.interia.pl, zaakceptować regulamin i odpowiedzieć na pytania konkursowe, emitowane w trakcie trwania konkursu.

Zobacz regulamin konkursu "Wielki Test o Żywności"

Reklama

Do 6 osób, które w najkrótszym czasie prawidłowo odpowiedzą na zadane pytania, trafią nagrody.

Listę zwycięzców opublikujemy 20 grudnia  na stronie www.kobieta.interia.pl

W studiu telewizyjnym znani artyści, sportowcy i dziennikarze będą odpowiadać na pytania dotyczące polskich produktów żywnościowych i tradycyjnych potraw, a także zwyczajów kulinarnych różnych regionów. Dowiedzą się też, czy potrafią odczytać informacje zawarte w oznakowaniu żywności, jaką kupują w sklepach.

Pomysłowi kucharze, zaproponują widzom potrawy na świąteczny stół, przygotowane z polskich produktów. Całość poprowadzą: Paulina Chylewska i Maciej Kurzajewski.

Pamiętaj! "Wielki Test o Żywności" już w dziś, 19 grudnia , od godz. 20.30.

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy