Reklama

Reklama

10 znaków, że trafiłaś na zwykłego drania!

Czasem myślisz, że dziwnie się zachowuje, ale przecież go kochasz. Twoje kumpele radzą ci, żebyś go rzuciła. Sprawdź, może mają jednak rację...

1. Źle się wyraża przy tobie o innych kobietach!

Myślisz, że jesteś jedyną, o której nie powiedział nic złego? Do czasu! Skoro nie szanuje innych kobiet, to znaczy, że przy pierwszej lepszej okazji i o tobie powie coś paskudnego!

2. Nigdy nie ma dla ciebie czasu, ale dla kumpli - no problem!

Twój chłopak obiecał pomóc ci przy komputerze, ale jakoś ciągle coś mu wyskakuje. Tak samo było, kiedy chciałaś, żeby poszedł z tobą do dentysty, bo się bardzo boisz. Niestety, akurat wtedy kumpel dostał konsolę, no i trzeba ją było wypróbować...

3. Wykorzystuje cię!

Dziś dowiadujesz się, że na jutro ma napisać wypracowanie, ale też jest klasówka z chemii, więc na pewno nie zdąży przygotować wszystkiego. Pomóż mu! Według niego powinnaś. Albo bez przerwy pożycza od ciebie kasę i jakoś zawsze zapomina, żeby ją oddać. "Przecież to tylko parę groszy, wyluzuj!" - znasz to?

Reklama

4. Krytykuje cię przy innych!

Dałaś towarzyską plamę i znajomi trochę się z ciebie naśmiewają. W sumie nic strasznego, gdyby nie fakt, że twój ukochany wiedzie w tym prym i nie odpuszcza, nawet gdy twoje przyjaciółki mówią mu wprost, żeby przestał.

5. Wybiera ci znajomych.

Czy słyszysz czasem: "I po co ty się zadajesz z tymi idiotkami, znajdź sobie mądrzejsze kumpele"? No cóż, zasada jest taka, że nie musi lubić twoich przyjaciółek, ale powinien je przynajmniej tolerować. W końcu to twoje kumpele. Jeśli nie akceptuje ich, to znak, że do końca nie akceptuje ciebie.

6. Obwinia cię o wszystko.

Komórka wpadła do studzienki, rozdarł nowiutkie dżinsy, autobus ochlapał... Zdarza się, ale dlaczego w jego mniemaniu to ty jesteś zawsze winna? Nie masz nic wspólnego z tym, że jest niezdarą. A tak naprawdę to mógłby się postarać i w końcu zacząć uważać.

7. Zajmuje najlepsze miejsce w kawiarni.

Rzuca się na najwygodniejsze krzesło, z którego ma widok na salę i nie przejmuje się, że ty musiałaś się wcisnąć w kącik, w którym jest duszno, niewygodnie i żeby wyjść do toalety, musisz przejść komuś po plecach. Ważne, żeby jemu było przyjemnie.

8. Podrywa inne dziewczyny...

...albo komentuje przy tobie ich wygląd. "Wow! Ale laska! Niezła figura". Coś ci to mówi? Lub może ciągle esemesuje z jakąś panną, a twoje pretensje zbywa, mówiąc, że ty nic nie rozumiesz, ona się mu przecież tylko zwierza ze swoich problemów, "to stara kumpela i znamy się jak łyse konie". Dodatkowo może też umawiać się z innymi dziewczynami, nie informując cię o tym, bo to nie twoje sprawy.

9. Stosuje szantaże emocjonalne.

"Gdybyś naprawdę mnie kochała, zrobiłabyś to" - ile razy słyszałaś takie zdanie? Nieważne, czy proponuje ci pójście na mecz koszykówki, która cię nudzi, czy znów namawia, abyś coś za niego załatwiła. Szantaż to ohydna sztuczka.

10. Idziecie razem na imprezę, ale on wychodzi bez ciebie.

Wracasz z toalety i dowiadujesz się, że twój facet wyszedł z kumplami, bo w klubie obok jest lepsza impreza. Nie obchodzi go, co ty zrobisz i czy masz jak bezpiecznie wrócić do domu. Za to, gdy ty znikasz na chwilę, robi ci sceny, bo strasznie się nudzi.

Twist

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy