Reklama

Reklama

Christina Aguilera: Odkrywam siebie na nowo

Parę lat temu zaczynała jako gwiazdka popu przebojem "Genie In A Bottle". Od tamtej pory Chris przeszła długą drogę. Dojrzała i to słychać w jej piosenkach.

Jej dzieciństwo nie było zbyt szczęśliwe.

Reklama

"Mieszkaliśmy w bazach wojskowych w całym kraju. Rzadko się o tym mówi, ale w tych miejscach przemoc domowa jest na porządku dziennym. Mój ojciec maltretował mamę i mnie, ale nikt nie widział w tym nic złego. Żandarmi nie reagowali, bo pewnie robili to samo własnym rodzinom".

Mama piosenkarki opuściła męża, gdy Chris miała 7 lat i skupiła się na tym, by pomóc córce w spełnieniu marzeń.

"Moja matka jest dla mnie prawdziwą bohaterką. Wspierała mnie na każdym kroku. To dzięki niej osiągnęłam sukces. Pomogła mi uporać się z traumą: doradziła mi przelewanie na papier moich uczuć. Do tej pory piszę dziennik i staram się wyrzucać z siebie złe emocje. Robię to także pisząc piosenki".

Niewiele osób pamięta, że Chris nie zawsze była grzeczną dziewczynką. Swego czasu Eminem rapował o jej wyczynach.

"Wszystko się zmieniło, gdy poznałam Jordana. To zrównoważony, solidny facet. Jest moim przyjacielem i inspiruje mnie. Wszystkie piosenki piszę dla niego. Ma na mnie dobry wpływ".

Dojrzała do małżeństwa.

"Pierwszy rok po ślubie to był dziwny czas. Czułam się rozczarowana, ponieważ zakładałam, że wszystko będzie idealnie. Teraz już wiem, że związek to naprawdę ciężka praca".

Jej świat wywrócił się do góry nogami, gdy została mamą.

"Max sprawił, że moje życie nabrało nowych barw. Macierzyństwo nadało sens mojemu istnieniu, ale

choć synek jest dla mnie zawsze najważniejszy, nie zapominam o mężu. Tata i mama też muszą

czasem wyjść na randkę. Raz na jakiś czas zamawiamy opiekunkę i bawimy się do późna. Nasze wieczory mają dalszy ciąg już w domu, ale nie zdradzę szczegołow...".

Jakie będzie kolejne wcielenie Christiny?

"Moje dotychczasowe płyty były próbą rozliczenia się z przeszłością. Teraz w życiu i muzyce skupiam się już tylko na przyszłości".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje