Reklama

Reklama

Dość pomyłek! Znajdź faceta, który da ci szczęście!

Nie wystarczy, że chłopak jest miły i przystojny. Ważne, żeby pomógł ci rozwinąć skrzydła, sprawił, że wypiękniejesz i zaczniesz roztaczać wkoło blask. Po prostu musi do ciebie pasować. Dowiedz się, jaki typ kolesia będzie dla ciebie idealny.

Artysta - Fan malarstwa, fotografii, zamienia nawet zwykłe rzeczy w sztukę.

Jest mistrzem rysunku, uwielbia projektować, tworzy komiksy, interesuje się architekturą. Może też kochać muzykę, pisać opowiadania. Jest wrażliwy, więc u kobiety liczy się dla niego wewnętrzne piękno, a nie wygląd.

Jakie ma zalety

Dzięki niemu poczujesz się naprawdę wyjątkowa. Namaluje twój portret, napisze dla ciebie piosenkę. To chłopak, który sprawi, że twoje życie nabierze rumieńców. On nawet zwykły spacer potrafi zmienić w niesamowitą wyprawę z przygodami. Umie także rozwiązywać problemy, dlatego będzie dobrym doradcą. Przychodzą mu do głowy niestandardowe rozwiązania, zwykle patrzy na kłopoty z innej perspektywy niż ty. Poza tym jest otwarty i tolerancyjny, więc nie będzie podsycał kompleksów swojej dziewczyny.

Reklama

Gdy laska go kręci, nie zwraca w ogóle uwagi na jej wady czy niedostatki urody. Nie bywa zazdrosny. Obca mu jest potrzeba kontroli. Czytanie cudzych SMS-ów to zupełnie nie w jego stylu.

Jak go rozpoznać

Wyróżnia się z tłumu: jest inaczej ubrany, dojrzalszy. Gdy zabiera głos w dyskusji, ma rozsądne argumenty i nie wdaje się w pyskówki. Marginesy jego zeszytów pełne są rysunków.

Jak go wyhaczyć

Poszukaj w kawiarni, na wystawie lub w pracowni plastycznej. Zaskocz go nietypowym tekstem, pokaż, że też jesteś artystyczną duszą. On szuka dla siebie dziewczyny wrażliwej na piękno.

Dla kogo?

Dla marzycielek, kreatywnych dziewczyn. Takich, które chcą wnieść trochę zamieszania i koloru do swojego miłosnego życia.

Czuły przystojniak

Jest atrakcyjny, ale o tym nie wie albo zwyczajnie ma to w nosie.

Wżyciu stąpa mocno po ziemi. Nie uważa urody za swój atut, najbardziej ceni to, co osiągnął wysiłkiem własnego umysłu. Istotne jest dla niego życie w harmonii z ludźmi dokoła siebie.

Jakie ma zalety

Jest odpowiedzialny i nie wytnie ci żadnego numeru. Nie zwraca uwagi na wygląd, a to świadczy na jego korzyść. Bo nie jest płytki ani nie ocenia powierzchownie innych osób. Spotykając się z przystojniakiem, który ma poukładane w głowie, nie ryzykujesz, że będzie cię zdradzał czy traktował jak panienkę, z którą w żaden sposób nie trzeba się liczyć.

Jak go rozpoznać

Jest kopią Josha Hartnetta lub Zaca Efrona. Poznasz go po dużej liczbie koleżanek, bo on ma ogólnie dobre kontakty z dziewczynami.

Jak go wyhaczyć

Np. umyślnie zapomnij swojego parasola w ulewny dzień. Stań przed tym kolesiem przemoczona od stóp do głów i zapytaj go, szczękając zębami, czy mogłabyś pożyczyć jego sweter. Z całą pewnością czule się tobą zaopiekuje.

Dla kogo?

Dla dziewczyn, które nie potrafią zrobić pierwszego kroku, dla bardzo nieśmiałych. I tych, które mają za sobą trudne rozstanie...

Pan Zmysłowy

To Mister Sexy. Jest tak gorący, że można się poparzyć.

Wydziela chyba jakąś substancję chemiczną, która sprawia, że przedstawicielkom płci żeńskiej uginają się nogi. On nie musi być nawet megaprzystojny. Po prostu ma w sobie to "coś", co powoduje, że przy nim nie da się nie myśleć o seksie.

Jakie ma zalety

Jest niesamowity: przytulanie się do niego, całowanie i patrzenie mu w oczy powoduje, że niemal mdlejesz z przyjemności. Do tego nie brak mu pewności siebie, więc nie będzie cię poniżał czy dołował, żeby poprawić sobie nastrój. Ten gość nie zrobi ci krzywdy: umie być stanowczy, ale i delikatny. No i zna się na rzeczy, więc jak będzie cię podrywał, to tak, że zwariujesz z radości.

Jak go rozpoznać

Gdy go spotykasz, czujesz jak hormony zalewają twoje ciało. Kiedy przechodzi obok, masz wrażenie, jakby to sam Justin Timberlake przyjechał do twojej szkoły: powstrzymujesz się, by nie piszczeć jak nawiedzona fanka ;-).

Jak go wyhaczyć

Zadziałaj na jego zmysły. Gadka nie wystarczy, bo on zwraca uwagę na zupełnie inne rzeczy. Zwab go zapachem, dotknij go "niechcący", kiedy będzie przechodził obok. Powiedz coś do niego niskim seksownym głosem. Jest spora szansa, że potem między wami zajdzie reakcja termojądrowa!

Dla kogo?

Dla odważnych dziewczyn, które lubią ryzyko, są seksowne i pewne siebie.

Gość z pasją

Wielbiciel muzyki, zwariowany na punkcie kajtów czy wspinaczki... Ten typ to niespokojny duch.

Jest jak pokaz fajerwerków: pełen emocji i niespodzianek. Ten gość czerpie z życia pełnymi garściami. Interesuje się mnóstwem rzeczy, nie usiedzi zbyt długo w jednym miejscu.

Jakie ma zalety

Lubi zmiany, więc chodząc z nim, nie będziesz się nudzić. On zachęci cię do przekraczania własnych granic, do wiary w swoje marzenia. Chcesz grać na perkusji lub ćwiczyć tajski boks? No problem, on będzie cię wspierał i zmotywuje tak, że osiągniesz wszystko, czego chcesz. Miłość takiego chłopaka sprawi, że dostaniesz niesamowitego poweru.

Jak go rozpoznać

Jest zawsze w ruchu, stale w pośpiechu między jakimś treningiem, próbą, wspinaczką wysokogórską czy meczem z kumplami. Kiedy go słuchasz, czujesz, jak wypełnia cię pozytywna energia. On lubi mówić, barwnie opowiada, ma dużą wiedzę z nietypowych dziedzin. Kiedy dla odmiany ty coś mówisz, słucha cię z zainteresowaniem, bo chce dowiedzieć się czegoś nowego.

Jak go wyhaczyć

Pokaż mu, że potrafisz żyć w jego tempie. Poproś, by nauczył cię czegoś, na czym się zna. Przekazując ci swoją wiedzę, pomyśli, że jesteś fajna. Wyczuje w tobie swoją bratnią duszę, skoro interesuje cię to, co on uwielbia i czemu poświęca czas.

Dla kogo?

Dla dziewczyn, które mają ochotę pokonać swoje ograniczenia i coś osiągnąć oraz takich, które bardzo lubią przygody.

Słodziak

To wielki romantyk. Uwielbia przytulanie. Jak nikt rozumie kobiety i doskonale potrafi się z nimi dogadać.

Umie rozbawić każdego, jest inteligentny, lubi spędzać czas w towarzystwie. Ma fantazję, a jego mózg pracuje na najwyższych obrotach. Mnóstwo w nim czułości, to wyjątkowy egzemplarz.

Jakie ma zalety

Przede wszystkim jest bardzo apetyczny: zawsze zadbany, dobrze ubrany i pachnący. Lubi ludzi i wierzy, że świat jest dobry. Przebywanie z nim to prawdziwa przyjemność. Na dodatek ma fajnych przyjaciół, więc przy nim poznasz niesamowitych ludzi. To wrażliwiec, dlatego będzie cię dobrze rozumiał. Wie, że emocje są ważną częścią życia - gdy np. poryczysz się bez powodu, zajmie się tobą ze zrozumieniem. Na co dzień ma świetne maniery, a gdy się zakocha, przechodzi samego siebie: zasypuje dziewczynę kwiatami, zaprasza ją na romantyczne randki i nosi na rękach. Trudno mu się oprzeć.

Jak go rozpoznać

Lubi być wśród ludzi: zobaczysz go, jak będzie z zainteresowaniem słuchał czyjejś opowieści albo organizował pomoc dla chorego kolegi. Zdarza się, że chce być sam, wtedy na przykład siedzi pod ścianą i z zadowoleniem czyta sobie książkę.

Jak go wyhaczyć

Powiedz coś, co doprowadzi go do ataku śmiechu i ciesz się razem z nim. On będzie wtedy chciał sprawdzić, czy jesteś tak fajna, jak mu się wydaje.

Dla kogo?

Dla wrażliwych dziewczyn, które boją się, że ktoś zrobi im krzywdę. Dla romantyczek, które chcą przeżyć niesamowitą miłość, jak z hollywoodzkiego filmu.

Światowiec

Ten facet wie wszystko o najnowszych gadżetach, zna wszystkie trendy w modzie i kluby, w których trzeba się pokazać.

Bardziej topowego gościa niż on nie znajdziesz. Jest na czasie: wie, jakiej muzyki się aktualnie słucha, jakie filmy ogląda i gdzie się bywa. Dziewczyna przy jego boku szybko zaczyna błyszczeć.

Jakie ma zalety

To jedyny facet na świecie, który doradzi ci, co nosić i jakie ciuchy kupować. Zabierze cię w miejsca, do których sama byś nie trafiła. Jest niesamowicie atrakcyjny i umie się pokazać. Gdziekolwiek się pojawicie, będziecie przyciągali spojrzenia.

Jak go rozpoznać

Zobaczysz go jak np. czyta magazyny shoppingowe wnętrzarskie, czy o modzie. Stale surfuje w sieci, nawet na lekcjach sprawdza w necie, co dzieje się dziś w mieście i czy przypadkiem znajomi nie dopisali ciekawych postów na jego ulubionym forum. Jeśli chodzi o wygląd, ma tego samego stylistę co Johnny Depp ;-).

Jak go wyhaczyć

Gdy zobaczysz go w sklepie, z uśmiechem zaproponuj mu przymierzenie wystrzałowego ciucha. Na imprezie sprawiaj wrażenie pewnej siebie laski. Pokaż mu, że masz klasę.

Dla kogo?

Dla tych, które lubią zabawę, rozrywkę, przepych i błyskotki!

Twist

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy