Reklama

Reklama

Dość pomyłek! Znajdź faceta, który da ci szczęście!

Nie wystarczy, że chłopak jest miły i przystojny. Ważne, żeby pomógł ci rozwinąć skrzydła, sprawił, że wypiękniejesz i zaczniesz roztaczać wkoło blask. Po prostu musi do ciebie pasować. Dowiedz się, jaki typ kolesia będzie dla ciebie idealny.

Artysta - Fan malarstwa, fotografii, zamienia nawet zwykłe rzeczy w sztukę.

Reklama

Jest mistrzem rysunku, uwielbia projektować, tworzy komiksy, interesuje się architekturą. Może też kochać muzykę, pisać opowiadania. Jest wrażliwy, więc u kobiety liczy się dla niego wewnętrzne piękno, a nie wygląd.

Jakie ma zalety

Dzięki niemu poczujesz się naprawdę wyjątkowa. Namaluje twój portret, napisze dla ciebie piosenkę. To chłopak, który sprawi, że twoje życie nabierze rumieńców. On nawet zwykły spacer potrafi zmienić w niesamowitą wyprawę z przygodami. Umie także rozwiązywać problemy, dlatego będzie dobrym doradcą. Przychodzą mu do głowy niestandardowe rozwiązania, zwykle patrzy na kłopoty z innej perspektywy niż ty. Poza tym jest otwarty i tolerancyjny, więc nie będzie podsycał kompleksów swojej dziewczyny.

Gdy laska go kręci, nie zwraca w ogóle uwagi na jej wady czy niedostatki urody. Nie bywa zazdrosny. Obca mu jest potrzeba kontroli. Czytanie cudzych SMS-ów to zupełnie nie w jego stylu.

Jak go rozpoznać

Wyróżnia się z tłumu: jest inaczej ubrany, dojrzalszy. Gdy zabiera głos w dyskusji, ma rozsądne argumenty i nie wdaje się w pyskówki. Marginesy jego zeszytów pełne są rysunków.

Jak go wyhaczyć

Poszukaj w kawiarni, na wystawie lub w pracowni plastycznej. Zaskocz go nietypowym tekstem, pokaż, że też jesteś artystyczną duszą. On szuka dla siebie dziewczyny wrażliwej na piękno.

Dla kogo?

Dla marzycielek, kreatywnych dziewczyn. Takich, które chcą wnieść trochę zamieszania i koloru do swojego miłosnego życia.

Czuły przystojniak

Jest atrakcyjny, ale o tym nie wie albo zwyczajnie ma to w nosie.

Wżyciu stąpa mocno po ziemi. Nie uważa urody za swój atut, najbardziej ceni to, co osiągnął wysiłkiem własnego umysłu. Istotne jest dla niego życie w harmonii z ludźmi dokoła siebie.

Jakie ma zalety

Jest odpowiedzialny i nie wytnie ci żadnego numeru. Nie zwraca uwagi na wygląd, a to świadczy na jego korzyść. Bo nie jest płytki ani nie ocenia powierzchownie innych osób. Spotykając się z przystojniakiem, który ma poukładane w głowie, nie ryzykujesz, że będzie cię zdradzał czy traktował jak panienkę, z którą w żaden sposób nie trzeba się liczyć.

Jak go rozpoznać

Jest kopią Josha Hartnetta lub Zaca Efrona. Poznasz go po dużej liczbie koleżanek, bo on ma ogólnie dobre kontakty z dziewczynami.

Jak go wyhaczyć

Np. umyślnie zapomnij swojego parasola w ulewny dzień. Stań przed tym kolesiem przemoczona od stóp do głów i zapytaj go, szczękając zębami, czy mogłabyś pożyczyć jego sweter. Z całą pewnością czule się tobą zaopiekuje.

Dla kogo?

Dla dziewczyn, które nie potrafią zrobić pierwszego kroku, dla bardzo nieśmiałych. I tych, które mają za sobą trudne rozstanie...

Pan Zmysłowy

To Mister Sexy. Jest tak gorący, że można się poparzyć.

Wydziela chyba jakąś substancję chemiczną, która sprawia, że przedstawicielkom płci żeńskiej uginają się nogi. On nie musi być nawet megaprzystojny. Po prostu ma w sobie to "coś", co powoduje, że przy nim nie da się nie myśleć o seksie.

Jakie ma zalety

Jest niesamowity: przytulanie się do niego, całowanie i patrzenie mu w oczy powoduje, że niemal mdlejesz z przyjemności. Do tego nie brak mu pewności siebie, więc nie będzie cię poniżał czy dołował, żeby poprawić sobie nastrój. Ten gość nie zrobi ci krzywdy: umie być stanowczy, ale i delikatny. No i zna się na rzeczy, więc jak będzie cię podrywał, to tak, że zwariujesz z radości.

Jak go rozpoznać

Gdy go spotykasz, czujesz jak hormony zalewają twoje ciało. Kiedy przechodzi obok, masz wrażenie, jakby to sam Justin Timberlake przyjechał do twojej szkoły: powstrzymujesz się, by nie piszczeć jak nawiedzona fanka ;-).

Jak go wyhaczyć

Zadziałaj na jego zmysły. Gadka nie wystarczy, bo on zwraca uwagę na zupełnie inne rzeczy. Zwab go zapachem, dotknij go "niechcący", kiedy będzie przechodził obok. Powiedz coś do niego niskim seksownym głosem. Jest spora szansa, że potem między wami zajdzie reakcja termojądrowa!

Dla kogo?

Dla odważnych dziewczyn, które lubią ryzyko, są seksowne i pewne siebie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje