Reklama

Reklama

Na bakier z prawem

Sprawdźcie o których gwiazdach było głośno w Polsce i na świecie.

Przejażdżka do więzienia

Raper wraz z żoną Tameką zostali rutynowo zatrzymani, gdy stali w korku. Niestety, policjant miał wyjątkowo dobry węch i wyczuł zapach marihuany.

Jak się okazało, w aucie pary były też metaamfetamina i ekstasy. T.I nie może liczyć na pobłażliwość sędziego, bo jest na zwolnieniu warunkowym. Ostatnio odsiedział 7 miesięcy za posiadanie broni.

Kokaina w torebce

Gdy jej kumpele wpadały w kłopoty, Paris udawało się uniknąć problemów z dragami. Aż do teraz. Za posiadanie kokainy dostała 2 tys. dolarów grzywny i 200 godzin prac społecznych.

Reklama

W obronie spódnicy

Russell zaatakował paparazzi, który próbował zrobić fotkę kiecki jego narzeczonej. Aresztowano go i wypuszczono po wpłaceniu 20 tys. dolarów kaucji.

Zachował się bardzo rycersko, ale teraz grozi mu zakaz wjazdu do Stanów. Głupia sprawa, bo niedługo ma odbyć się jego ślub z Katy Perry.

Straci swoją szansę?

Aktorkę zaledwie po miesiącu od opuszczenia kliniki odwykowej znowu przyłapano na braniu narkotyków.

Badania na obecność dragów wykazały w jej moczu obecność kokainy i amfetaminy. W tej sytuacji sędzia ma prawo zasądzić jej kolejne 30 dni w więzieniu za każdy wykryty narkotyk lub powrót na odwyk. LiLo powinna już zacząć się pakować i żegnać z rodziną.

Znani na pomoc Adamowi

Wszystkich zaskoczyła i zasmuciła wiadomość o chorobie Nergala. Na apel Dody, by zostać dawcą szpiku, odpowiedziało wiele osób.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu piosenkarki może uda się uratować nie tylko życie Adama, ale także wielu innych chorych na białaczkę i czekających na przeszczep.

Chęć pomocy zadeklarowali m.in. Maciej Stuhr, Jolanta Kwaśniewska, Maryla Rodowicz i Ewa Farna. Trzymamy kciuki!

Powiedz STOP PRZEMOCY!

Szok! Według najnowszych badań, co drugi polski uczeń padł ofiarą agresji! BRAVO zaangażowało ponad setkę polskich, a także zagranicznych gwiazd, by pomogły nagłośnić ten problem. Razem jesteśmy silniejsi i możemy stawić czoła przemocy.

Nie bądźmy obojętni! Widzisz, że komuś dzieje się krzywda? Nie odwracaj głowy! Jesteś ofiarą? Nie milcz! Więcej o tej akcji przeczytasz w kolejnych numerach dwutygodnika BRAVO.

Twist

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy