Reklama

Reklama

On jest boski! Tylko czy naprawdę cię kocha?

Chłopcy czasami są skryci, ale i tak można ich rozgryźć. Zastanawiasz się, czy facet jest tobą zainteresowany? Sprawdź, jakie sygnały wysyła.

10 znaków... że on (nie) jest zakochany

1. Dokucza ci czasami. Dobrze.

Możliwe, że koleś bywa złośliwy, bo nie wie, jak wyrazić pozytywne emocje wobec ciebie. I w chwili, gdy ma ochotę np. cię przytulić, wpada w panikę i woli walnąć cię w plecy. Jeśli się popłaczesz lub obrazisz, przeprasza cię jak szalony...

2. Ciągle na niego wpadasz. Dobrze.

Dokądkolwiek pójdziesz, widzisz tego faceta. To nie jest przypadek. On najwyraźniej robi wszystko, by znaleźć się na twojej drodze.

3. Czasami zachowuje się wobec ciebie bardzo agresywnie. Źle.

Dość wyraźnie lubi się nad tobą znęcać, uderza w twoje najczulsze punkty. Cieszy go, gdy płaczesz. Nie reaguje, kiedy prosisz, żeby przestał. Takie zachowanie na pewno nie oznacza, że się w tobie podkochuje. Wygląda na to, że ten facet cię zwyczajnie nie znosi!

Reklama

4. Robi się nieśmiały przy tobie. Dobrze.

Kiedy widzisz go w grupie znajomych, jest bardzo wygadany. A przy tobie milknie, pali cegłę, jąka się i gada głupoty. To znak, że bardzo mu się podobasz.

5. Jest czarujący dla twojej najlepszej przyjaciółki. Źle.

Niestety, raczej nie chodzi mu o to, żebyś była zazdrosna. To smutne, ale najwyraźniej to nie ty mu zawróciłaś w głowie, ale twoja kumpela.

6. Rozmawia o tobie ze swoimi kolegami. Dobrze.

Jeśli dowiesz się, że bez przerwy o tobie mówi, jest pewne, że stracił dla ciebie głowę i uważa cię za superfajną.

7. Ciągle się przy tobie uśmiecha. Dobrze.

Gratulacje: to wyraźny znak, że mu się podobasz. Zwłaszcza jeśli nie przestaje się szczerzyć nawet wtedy, gdy do ciebie mówi...

8. Nie odpowiada na twoje wiadomości. Źle.

Masz wrażenie, że maile i SMS-y od ciebie lądują u niego w koszu. Ignoruje je prawie zawsze. A gdy do niego dzwonisz, odzywa się automatyczna sekretarka. Sorry! Wiadomość jest jasna: "Nie interesujesz mnie, mała!".

9. Opowiada o swoich podbojach. Źle.

No niestety. Jeśli radzi się ciebie w sprawach sercowych, najwyraźniej widzi w tobie kumpelę. A jeżeli opowiada o tym, jakie ma powodzenie, żeby wzbudzić zazdrość? Cóż, pewnie potraktuje cię jak kolejną laskę do kolekcji.

10. Patrzy na ciebie zadumany. Dobrze.

W takich chwilach pewnie wyobraża sobie was razem np. na plaży, albo pod namiotem. Może dasz mu wreszcie szansę?

10 trików... Jak możesz pomóc mu się w końcu zdecydować

1. Napomknij, że jeden koleś próbuje cię wyhaczyć.

Myśl, że ktoś stara się zdobyć twoje serce, będzie dla miśka motywująca. Poczuje, że musi się spieszyć, żeby ktoś mu cię nie sprzątnął sprzed nosa.

2. Zniknij z pola widzenia.

Nagle, bez zapowiedzi, przestań się z nim kontaktować z własnej inicjatywy. Nie dzwoń, nie odzywaj się. On się szybko zorientuje, że bez ciebie mu źle i zacznie szukać twojego towarzystwa.

3. Spróbuj flirtować z jego kumplem.

Będzie miał tylko jedną myśl w głowie: zacząć z tobą chodzić najszybciej, jak to możliwe, by cię "zaklepać".

4. Zagraj sexy. Podkręć jego zmysły.

Nic go bardziej nie zmotywuje do działania, jak chęć, żeby cię dotknąć. Zmień trochę ciuchy, stań się bardziej glamour... Zacznij go uwodzić.

5. Postaw na autopromocję!

Pokaż mu się ze swojej najlepszej strony. Nie wstydź się mówić o swoich zaletach i o tym, co sprawia, że jesteś świetną kandydatką na jego dziewczynę.

6. Zaproś go gdzieś.

Wymyśl pretekst, żebyście mogli spędzić popołudnie tylko we dwoje. Najlepiej w miejscu, w którym nie wpadniecie na żadnych znajomych... Kiedy koleś znajdzie się w nowej sytuacji, będzie miał okazję zadziałać!

7. Pocałuj go!

Poczekaj na dobry moment, weź go w ramiona i pocałuj. OK, to opcja dla odważnych, ale działa naprawdę piorunująco.

8. Zaproponuj mu okres próbny.

Powiedz mu, że możecie się spotykać przez kilka dni, tylko po to, by sprawdzić, co z tego wyniknie. Potem zdecydujecie się, czy chcecie to ciągnąć dalej.

9. Pokaż mu, że jesteś szczęśliwa.

Faceci lgną do dziewczyn, które są po prostu zadowolone z życia, niezależnie od tego, czy są same, czy kogoś mają. Kiedy on zobaczy, że bycie z tobą jest fajne, sam będzie szukał twojego towarzystwa.

10. Powiedz mu, że go kochasz!

Nie bój się okazywać swoich uczuć. Nie czekaj, tylko sama wyznaj mu, jak bardzo jest dla ciebie ważny.

Twist

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje