Reklama

Reklama

Sławne, bogate i... nieszczęśliwe

Co w show-biznesie piszczy? Sprawdź, o czym się teraz plotkuje na imprezach!

Była blisko alkoholizmu

Reklama

Kilka lat temu aktorka odsunęła się w cień. Choć była u szczytu popularności, czuła, że musi uciec od życia w blasku fleszy. Zorientowała się, że praca nie daje jej radości, a barek pustoszeje w zbyt szybkim tempie.


Maniakalno - depresyjna

W show-bizie trudno znaleźć przyjaciół. Brit przekonała się o tym na własnej skórze. Ludzie z jej otoczenia wykorzystywali chorobę psychiczną piosenkarki. Gdy nie była sobą, nie kontrolowała, na co wydają jej kasę.


Waga pod ścisłą kontrolą

Chris gra w filmach od najmłodszych lat. Problemy pojawiły się, gdy zaczęła się ubiegać o "dorosłe" role. Wciąż słyszała, że powinna zrzucić parę kilo. Doprowadziło ją to do anoreksji.


Załamanie

Śliczna aktorka i piosenkarka zgłosiła się do kliniki po tym, jak zaatakowała na lotnisku jedną z tancerek. Gdy nagłośniono ten incydent, prasa dogrzebała się do informacji, że Demi tnie się i cierpi na bulimię. Jakby tego było mało, w necie pojawił się film, na którym Lovato rzekomo wciąga kokainę "jak profesjonalistka". Podobno gwiazdka czuje się już trochę lepiej. Może nawet spędzi święta w domu.


Baluje na maksa

Miley Cyrus miała ostatnio sporo na głowie. Jej rodzice postanowili się rozwieść, po raz kolejny rozstała się z Liamem, dobiega końca kręcenie serialu "Hannah Montana"... Nic dziwnego, że pragnęła choć na chwilę zapomnieć o problemach. Chyba jednak przegina z zabawą, gdyż jej znajomi zaczęli się o nią martwić. Twierdzą, że jeśli tak dalej pójdzie, skończy jak Lindsay Lohan.

Gorący romans

Jake i Taylor są zakochani do szaleństwa! Do tej pory oboje nie mieli szczęścia w miłości, więc starają się być ostrożni, ale nie umieją wytrzymać bez siebie nawet kilku dni. Ostatnio Jake wysłał po swoją dziewczynę prywatny odrzutowiec, by mogła dołączyć do niego w Londynie. Kosztowało go to 150 tys. dolarów, ale w końcu wieczór spędzony w towarzystwie ukochanej jest bezcenny.

Trudny wybór

Gwiazda "Czarodziejów z Waverly Place" może przebierać wśród przystojnych facetów. Ostatnimi czasy (zresztą już kolejny raz) widziano ją na randce z seksownym wilkołakiem. Oraz z ulubieńcem dziewczyn Justinem. Czyżby urocza Selena grała na dwa fronty, a może po prostu nie potrafi się zdecydować? Gdybyście były na jej miejscu, który koleś miałby u was szanse?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje