Reklama

Reklama

Makijaż wieczorowy w stylu Emmy Stone

Emma Stone olśniewa zarówno na ekranach kin, jak i na czerwonych dywanach - nie tylko za sprawą wyszukanych kreacji. Nieodzownym elementem stylizacji gwiazdy jest także wytworny makijaż. W rolach głównych nasycony kolor na ustach i metaliczne cienie na powiekach.

Odtwórczyni jednej z głównych ról w obsypanym nagrodami filmie "Służące" i zdobywczyni Oscara za główną rolę w "La La Land" zachwyca nie tylko na ekranie - gwiazda słynie z doskonałego stylu, który mieliśmy okazję wielokrotnie podziwiać. Jej kreacje z czerwonych dywanów olśniewają, podobnie zresztą jak dopracowane w najmniejszych szczegółach, dopasowane do karnacji makijaże.

Reklama

Stone doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jakie kolory komplementują jej urodę, dlatego zwykle chętnie sięga po ciepłe pastelowe cienie, brzoskwiniowy róż do policzków, a całość dopełnia satynowe, naturalne wykończenie. W tym sezonie jednak aktorka zmodyfikowała nieco podejście do makijażu, częściej decydując się na ciemniejsze kolory szminek i nieco bardziej wyraziste cienie do powiek, zamiast ulubionego niegdyś eyelinera.

PAP life

Reklama