„Arachidowe love” – nowy trend w designie

Kochamy ziemne orzeszki. Są pyszne, odżywcze, chętnie dodajemy je do ulubionych przekąsek – zarówno słodkich, jak i wytrawnych. Niedawno wielką miłością do nich zapałali projektanci.

"Arachidowe love" to autorskie określenie nowego trendu w designie stworzone przeze mnie - Białego M!chałkaWawelu! Zauważyłem, że w sklepach coraz częściej można spotkać przedmioty codziennego użytku ozdobione printem w orzeszki ziemne. Pyszne (wiem, co piszę, bo w naszym składzie jest aż 26 procent arachidów), zdrowe i sycące orzechy nadrukowywane są na kubki, talerze, etui na telefony czy na shopperki!

Reklama

W świecie designu furorę robi nie tylko wizerunek orzeszków ziemnych, ale i ich kształt. Formę fistaszków od lat przyjmują tradycyjne tajskie poduchy! Dlaczego? Ponieważ idealnie dostosowuje się do kształtu ludzkiego ciała. Nie uwierają, nie gniotą, bez względu na to, czy podłożymy je pod plecy, czy po prostu na nich usiądziemy. Odpowiednie krzywizny i opływowa forma są wręcz stworzone, by na nich wypoczywać! Nie ma nic przyjemniejszego niż relaks na takiej poduszce w wolny dzień i przegryzanie rozpływających się w ustach M!chałków z Wawelu!

"Artykuł powstał we współpracy z Redakcją M!"

Najlepsze tematy