Reklama

Reklama

Magdalena Boczarska szczerze opowiedziała o seksie

I nie ona jedna. Swoimi historiami podzielili się również Czesław Mozil, Karolina Gruszka, Piotr Adamczyk i wiele innych gwiazd. Wszystko w ramach kampanii „Kochanie to Sztuka”, która ma przekonać Polaków, że warto szczerze rozmawiać o seksie.

Mimo, że psycholodzy do znudzenia powtarzają, że szczera rozmowa to podstawa udanego związku, wiele polskich par dyskusję nadaj traktuje jako stratę czasu. Zwłaszcza, jeśli dotyczy ona intymnych tematów. O swoich potrzebach, lękach i oczekiwaniach mówimy rzadko i z trudem, a potem narzekamy na brak satysfakcji w sypialni. Kampania "Kochanie to sztuka", która odbywa się pod patronatem Ogólnopolskiego Programu Zdrowia Seksualnego, ma pomóc to zmienić.


W akcję zaangażowały się takie gwiazdy jak: Karolina Gruszka, Magdalena Boczarska, Eryk Luboś czy Olka Osadzińska. Każdy z nich w krótki filmiku kieruje przesłanie do swojego partnera czy partnerki. Wyznania są szczere, intymne i niezwykle wzruszające.

Reklama

Kampania powstała przy okazji premiery filmu "Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej ". W tym roku mija 40 lat od premiery tej kultowej książki poświęconej seksualności. Jednak, jak się okazuje, Polacy mają jeszcze sporo lekcji do odrobienia.INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje